GOG Ücretsiz Oyun Vermeye Devam Ediyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

“Top down shooter” ve savunma strateji türündeki aksiyon oyunu X-Morph: Defense Complete Edition, CD Projekt RED’in dijital oyun satış mağazası olan GOG’de ücretsiz oldu.

EXOR Studio tarafından geliştirilen ve Ağustos 2017’de çıkışını gerçekleştiren X-Morph’da bir uzaylı türü olarak kaynak toplamak ve yüzeyi yeniden tasarlamak için Dünya’yı istila etmeniz konu alınıyor. Co-op olarak da oynanabilen bu kule savunması strateji oyununu 30 Aralık tarihine kadar GOG kütüphanenize ekleyip kalıcı olarak sahibi olabilirsiniz.

X-Morph: Defense Complete Edition’ı GOG’dan nasıl ücretsiz alınır?

GOG hesabınızla giriş yaptıktan sonra ana sayfadan katılım koşullarını kabul ettiğinizi içeren yeşil butona basarak oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunlar, çok yüksek sistem gereksinimleri de gerektirmediğinden de rahatlıkla oynayabilirsiniz ancak acele edin, teklif kısa süre içerisinde sonlanacak. Complete Edition içerisinde; European Assault, Survival Of The Fittest, Last Bastion ve Soundtrack’i barındırıyor.

GOG, daha önceden de Syberia ve Shadow Tactics: Blades of the Shogun gibi yapımları ücretsiz bir şekilde sunmuştu.

X-Morph: Defense Complete Edition

Çeşitli kule türleri ile inşa modunda stratejinizi oluşturun veya kendinizi savaşın hararetine atın. Olağanüstü planlama özgürlüğü sağlayan bir ortamda gelen düşmanlar için labirentler oluşturun. Savunmanızı desteklemek için binaları ve köprüleri yıkın ya da benzeri görülmemiş bir vahşet gösterisine dalın. Bir dizi benzersiz uzaylı silahına sahip olun ve bu türde daha önce hiç görmediğiniz gibi savunma stratejileri kullanın. X-Morph hasatçılarını insanlardan koruyun ve bu gezegeni hakimiyetiniz altına alın!

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image