Gotham Knights’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

DC’nin The Batman filminin başarısının ardından bir de Batman’in öldüğü, Batman’ın yerine geçerek Gotham’ı korumaya yeminli 4 kahramanın – Batgirl, Nightwing, Red Hood ve Robinin maceralarını anlatan oyunu olan Gotham Knights’ın çıkış tarihi resmen açıklandı.

Oyunun resmi Twitter hesabında nihayet çıkış tarihi açıklandı. DC’nin bir diğer oyunu Suicide Squad: Kill The Justice Leauge gelecek seneye ertelense de Gotham Knihgts resmen bu sene – 25 Ekim‘de çıkış yapacak. Ne yazık ki, oyunun çıkış tarihi dışında başka bir bilgi paylaşılmadı…

Gotham Knights, 25 Ekim‘de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve Steam için çıkış yapacak.

Gotham Knights2

Gotham Knights’ın Tanıtım Bülteninden

Batman öldü. Giderek genişleyen yeni yer altı suç dünyası, Gotham City’nin sokaklarını kasıp kavuruyor. Artık Gotham’ı korumak, bu şehrin yurttaşlarına umut aşılamak, polislerini disiplin altına almak ve suçlulara korku salmak Batman Ailesi’ne, yani Batgirl, Nightwing, Red Hood ve Robin’e düşüyor. Şehrin tarihindeki en karanlık bölümleri birbirine bağlayan gizemleri çözmekten destansı karşılaşmalarda birbirinden kötü adamları yenmeye kadar çeşitli işlere girişerek yeni Karanlık Şövalye’ye dönüşmeniz ve kaosla dolmuş sokakları kurtarmanız gerekiyor.

Gotham Knights, şu ana kadarki en dinamik ve etkileşimli Gotham City’de geçen açık dünyalı bir aksiyon RPG oyunudur. Tek kişilik oyunda veya diğer bir kahraman ile birlikte Gotham’ın beş ayrı ilçesinde devriye atın ve nerede suç eylemi bulursanız hemen müdahale edin.

Hikâyeniz şimdi başlıyor. Şövalyeliğe adım atın.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir