GRIME 2 Duyuruldu

GRIME 2, şüphesiz beklenmedik bir devam oyunu olacak.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Günümüzde bağımsız oyun stüdyoların geliştirmekte olduğu indie türündeki oyunlar sektörün hatırı sayılır bir kısmını oluşturuyor. Kimi zaman sektörde önemli bir yere sahip olan indie stüdyolar, çoğu kişi tarafından bilinen oyunlarının devamını yapmak isteyebiliyor. Böylelikle tutmuş olan markalarını devam ettirebilme şansı ediniyorlar.

Clover Bite’ın geliştirdiği indie metroidvania türündeki yapımı GRIME’ın devam oyunu GRIME 2’nin de yapılmaya başlandığı nitekim duyuruldu.

GRIME 2 ne içerecek?

GRIME evreninde tehlike ve mucizelerin her köşede beklediği yeni ve gizemli bir ülkeye adım atın. Çeşitli kültürler ve karakterlerle dolu derin bir dünyayı keşfederken, ölümcül düşmanları ve destansı baş düşmanları alt etmek için özümsediğiniz moldları (kalıpları) birlikte kullanın.

Çeşitli yetenekler, silahlar ve kalıp çağrıları arasından seçim yaparak kendi oyun tarzınızı yaratın. Hem savaşta hem de dünyanın çeşitli gizli yollarını keşfetmenize yardımcı olacak formlarını çağırırken düşmanlarınızın nasıl çalıştığını öğrenin.

GRIME 2; PC ve Switch platformlarına çıkış yapacak. Oyunun çıkış tarihi ise henüz bilinmiyor.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir