Oyun HaberleriPC

GTA 5, 8K Görüntü Kalitesi ve Işın İzleme Teknolojisi ile Nefes Kesici Duruyor

GTA 5 ile gözlerimiz bayram etsin, ruhumuz dinlensin.

Digital Dreams, 8K görüntü kalitesiyle NVIDIA RTX 3090 ekran kartında ışın izleme ile çalışan GTA 5 hakkında yeni bir video yayınladı.

QuantV ve GTA5 Real Life Pack’in yanında Ray Tracing Reshade modunu da kullanan Digital Dreams, GTA 5’teki basit bir araba sürme sekansını rahatlatıcı bir deneyime dönüştürmüş. Realist gözüken grafiklerinin yanında sakin ve huzurlu bir müzik de alttaki videoyu izlettirdikçe izlettiriyor.

GTA 5

GTA 5’te araba sürmek hiç bu kadar rahatlatıcı olmamıştı…

QuantV modunu ücretsiz olarak buradan indirebilseniz de Raytracing Reshade için Pascal Gilcher’ı Patreon’dan desteklemeniz gerekiyor. Görüntü anlamında iyileştirme amaçlayanlar ise GTA 5 Real Life Pack’i es geçebilirler zira bu mod sadece gerçek hayattan arabalar ve objeler ekliyor.

Belli bir süre daha GTA 6’nın gelmeyeceğini düşünürsek yeni jenerasyon deneyimini GTA 5’te yaşamamak için hiçbir neden yok. Halihazırda Rockstar Games, GTA 5’in Xbox Series X and PS5’e 11 Kasım’da geleceğini de söyledi. Bunun yanında yine de arkamıza rastlanıp neden iyileştirilmiş grafiklere şöyle bir bakmıyoruz? Dileyenler The Witcher 3 için de RTX 3090 ile güçlendirilmiş grafiklere bakabilirler.

Kaynak
DSO Gaming

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu