Oyun HaberleriPC

The Witcher 3, NVIDIA RTX 3090 ve 50’den Fazla Mod ile Harika Görünüyor

The Witcher 3 ile gözlerimiz bayram etsin.

Digital Dreams, 8K görüntü kalitesiyle NVIDIA RTX 3090 ekran kartında 50’den fazla mod ile çalışan The Witcher 3 hakkında yeni bir video yayınladı.

Digital Dreams, oyunun aydınlatmasını geliştirmek için Immersive Lighting 2.0 Modunu da kullanmışa benziyor. Ne yazık ki YouTuber, oyun ayarlarını veya kare hızını paylaşmadı. Buna rağmen oyunun çalıştığı bolluğa bakınca The Witcher 3’ün Ultra ayarlarda çalıştığını varsayabiliriz. Görünüşe göre, oyun gülünç derecede yüksek çözünürlüklerde de oynanabilir gibi görünüyor. Dileyenler bu haberimize de bakıp iki video arasındaki farklara bakabilir zira iki video, bambaşka modları içeriyor.

The Witcher 3

The Witcher 3’de kullanabileceğiniz birçok mod mevcut.

The Witcher 3 için videoda kullanılan mod listesine ve nasıl indirilmeleri gerektiğine buradan ulaşabilirsiniz. Hazır oyundan bahsetmişken tekraran şağıdaki modlara da bir göz atmanızı öneririz. Birçok kez söylediğimiz gibi The Witcher 3 HD Reworked Project, CDPR’nin RPG’si için en iyi HD Doku Paketlerinden biridir. HDAR – HD Animals Reworked Modu, Humans of the Continent 4K-2K Textures ve Witcher 2 Overhaul Modu da bazı harika modlardan birkaçı. Ek olarak Shades of Iron, True Fires Mod ve yeni bir bağımsız görev ekleyen bir mod da mevcut. 

Kaynak
DSO Gaming

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu