BF 2042 İçin Doğru Çıkan Konsept Çizimler Hazırlayan Henderson, GTA 6 İçin de Bir Konsept Çizim Yaptı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Her ne kadar GTA 6 söylentilerinden sonra Bully 2 spekülasyonları artsa da, GTA 6 söylentileri ve sızıntıları bitmek bilmiyor ve oyun çıkış yapana kadar bitmeyecek gibi gözüküyor. Daha çok Call of Duty ve Battlefield sızıntıları ile tanınan Tom Henderson, geçtiğimiz günlerde GTA VI için iddialarından bahsetmişti. Şimdi ise Henderson, GTA VI için konsept çizim paylaştı.

Kendi Youtube kanalında ilk gösterimle yayınladığı videoda Henderson, şahane çizim yetenekleri ile GTA VI’nın konsept tasarımını çizdi. Daha öncesinde Battlefield 2042 için çizdiği resimlerin hepsi doğru çıktığından, bu tasarımın da doğru çıkma ihtimali bir hayli yüksek.

GTA 6 Konsept

Çizimde bir spor arabanın yanında duran kadın ve Jetpack ile uçan bir adam öne çıkıyor. En azından Oppressor Mk II yok :). Arkadaki palmiye ağaçlarına ve binalara bakacak olursak, oyunun Vice City‘de geçeceğini söyleyebiliriz.

Bununla birlikte, Bloomberg’in ünlü oyun gazetecisi Jason Schreier kendi Twitter hesabından, Tom Henderson’ın iddialarını destekledi. Henderson’ın iddiaları kısaca, “oyunun modern Vice City’de geçmesi, 2024/2025’de çıkış yapması” gibi özetlenebilir. Görünen o ki, daha çok bekleyeceğiz. O zamana kadar GTA Online oynamaya devam edelim :).

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir