GTA 6’dan İlk Görüntü Ortaya Çıkmış Olabilir

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Geçtiğimiz günlerde GTA 6’nın hikaye detaylarını sızdırılmasının ardından GTA 6’nın bilinen hikayesi, kimi oyuncuya göre iyi, kimi oyuncuya göre ise kötü karşılandı. GTA VI’nın bu hikaye detaylarını paylaşan Matheusvictorbr-, şimdi de oyundan ilk görseli ortaya çıkardı.

Bir GTAForums admini, GTA: San Andreas – The Definitive Edition’da Lil’ Probe Inn adlı gizemli bir barda uzaylıların varlığına doğrulayan fotoğraflarla yanı sıra hiçbir GTA oyunundan veya gerçek hayattan alınmış gibi gözükmeyen bir fotoğraf ortaya çıkarmıştı. Bunun GTA VI’ya ait olabileceği tahmin edilse de elimizde elle tutulur bir kanıt yoktu.

Nihayet fotoğrafın GTA VI’ya ait olduğu, daha öncesinde doğru çıkan sızıntıları ile tanınan Matheusvictorbr- tarafından doğrulandı. Matheusvictorbr-, bu konumun Hollywood, Florida‘da yakınlığındaki bir Amerikan banliyösünden esinlenilerek yapıldığını tahmin ediyor. Eğer tahmin doğuruysa, oyunun Miami (Florida), yani Vice City’de geçeceği tekrardan doğrulanmış oldu.

İddiaya Göre GTA 6’nın İlk Görüntüsü

GTA 6

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
2 Yorumlar
    • Merhabalar, eğer gündemi takip ediyorsanız, Rockstar Games hakkında önemli sızıntılar paylaşan Matheusvictorbr-‘u biliyorsunuzdur. Evet, bu fotoğraf yeni ortaya çıkmadı, daha öncesinde özellikle GTAForums’da çok konuşulmuştu. Ancak haberde de bahsettiğimiz gibi bu fotoğrafın GTA 6’ya ait olduğuna dair elimizde net bir kanıt yoktu, ta ki daha öncesinde doğru çıkan sızıntılar paylaşan Matheusvictorbr-‘un görselin GTA 6’ya ait olduğunu doğrulayana kadar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir