GTA: The Trilogy – Definitive Edition’un Fiziksel Çıkış Tarihi Ne Zaman Olacak?

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Rockstar Games’in yakın zaman içinde resmen duyurduğu GTA: The Trilogy – Definitive Edition‘un Aralık ayında fiziksel olarak çıkış yapacağı söyleniyor.

GTA: Definitive Edition ne zaman çıkış yapacak?

Perakendecilerin Polonya menşeili basın kuruluşu PPE’ye aktardıklarına göre üç kült GTA oyunu olan GTA 3, Vice City ve San Andreas’ın yeniden düzenlenmiş (remaster edilmiş) hallerinin kutulu şekilde çıkış yapacağını ama sadece son jenerasyon hallerinin Noel’e girmeden önce sunulacağı belirtilmiş.

Kaynaklar, oyunların fiziksel sürümlerinin; PS4, Xbox One ve Switch platformlarına 7 Aralık itibari ile piyasaya sürüleceğini gösterirken PS5 ve Xbox Series X|S sürümlerinin bir sonraki yıl geleceğini iddia ediyor.

gta

Rockstar Games’den gelen tek resmi açıklama ise koleksiyonun konsol ve PC için bu sene ama mobil için 2022 senesinde çıkış yapacağı yönündeydi. Endüstrinin iç sesi haline gelen Tom Henderson’a göre ise stüdyo, çıkış için Kasım ayını zorluyor.

Geçen hafta oyunun ilk ön siparişlerini açan site olan Retailer Base’e göre set, PS5 ve Xbox Series X|S için 70 Dolar/Euro olarak satışa sunulacakken PS4, Switch ve Xbox One versiyonları için 60-65 Dolar/Euro fiyat belirlenmişti.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir