GTA The Trilogy – The Definitive Edition Resmen Duyuruldu

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Uzun zamandır söylentileri, sızıntıları bitmek bilmeyen 3 GTA oyunun – GTA 3, GTA: Vice City, GTA: San Andreas’in yeniden düzenlenmiş (remastered) versiyonlarını tek pakete toplayan GTA The Trilogy – The Definitive Edition resmen duyuruldu. Artık içiniz rahat olabilir, oyun gerçekten geliştiriliyor…

Rockstar, bu üç oyunda grafik iyileştirmeleri ve oynanış mekaniklerini geliştirdiğini belirtiyor. Ek olarak, GTA Online’a GTA III’ün 20. yıl dönümü kutlamalarının bir parçası olarak, yeni toplanabilir eşyalar, kıyafetler ve üniformalar eklenecek. Unutmayın ki, oyunun eski versiyonları dijital mağazalardan kaldırılacak.

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition hangi platformlara çıkacak?

Oyun daha doğrusu paket, 2021’de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch, ve PC’de Rockstar Games Launcher özel olarak çıkışını yapacak. Ek olarak, gelecek sene oyun IOS ve Android cihazlarında da yer alacak.

Güncelleme:

  • Sızıntıları ile ünlü olan Tom Henderson’ın Gaming Intel‘de yaptığı habere göre oyun, 11 Kasım‘da çıkış yapacak. Beklediğimizden daha erken…
  • İngiltere merkezli perakendeci Base.com, GTA: The Trilogy – Definitive Edition’ı kendi sitesinde fiyatlandırdı. Oyun, yeni nesil konsollarda 76,85 euro olmakla birlikte, mevcut platformlarda 65 euro olarak fiyatlandırıldı. Yani, yerel fiyatlandırma olmazsa, oyunun Türkiye fiyatı 700 TL civarı olacak.

GTA The Trilogy - The Definitive Edition fiyatlar

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image