GTA Online’ın Yeni Konuğu Eminem!

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Aralık ayının 15’inde yayınlanacak ve GTA Online: Cayo Perico sonrasını anlatan The Contract güncellemesi ile birlikte oyuna Franklin ve Dr. Dre’in geri dönmesi hayranları bir hayli heyecanlandırdı. Dr. Dre’nin GTA Online’a özel müzik parçaları yayınlaması ile de müzik sektörünün dikkatini Grand Theft Auto Online üzerine çekti. Müzik severler, sıkı durun, Eminem GTA Online’a konuk oluyor!

Dr. Dre’in, Snoop Dogg, Anderson Peak ve Bust Rhymes ile ortak parçası olan ETA‘den sonra bir sonraki parçası duyuruldu. Dr. Dre, Eminem ile birlikte The Goats adlı bir parça üzerinde çalıştığını duyurmakla beraber, parçadan kısa bir video paylaştı. Rockstar’ın Eminem’i fiziksel olarak oyuna ekleyecek mi, bilemiyoruz. Sanırız, bu güncelleme yayınlanana kadar gizem olarak kalacak.

GTA Online: The Contract | Dr. Dre x Eminem – The Goats

GTA Online: The Contract, 15 Aralık‘ta PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Steam, Epic Games Store, Rockstar Games Launcher için çıkışını yapacak.

The Contract Ne İçeriyor?

Yeni güncelleme, Franklin, uzman hacker Imani, Franklin’in köpeği Chop ve ekibiniz ile birlikte Los Santos’un çetelerin ara sokaklarından şehrin en iyi partilerine uzanan bir macerayı içeriyor. The Contract ile birlikte oyuna elektrik radyo istasyonu ve mevcut radyo istasyonlarına Dr. Dre’nin yayınlanmamış tonlarca müzikleri eklenecek.

Ek olarak, yeni güncelleme oyuna yeni silahlar, arabalar ve çok daha fazlasını ekleyecek.

GTA Online: The Contract Yenilikler

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image