GTA The Trilogy, PC’den Kaldırılmasından 3 Gün Sonra Geri Döndü

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Duyurulması ile birlikte oyuncularda heyecan yaratan, GTA: 3, Gta: Vice City ve GTA: San Andreas’ın remasterlarını içeren GTA The Trilogy – The Definitive Edition yayınlanmasından birkaç saat sonra ortaya çıkan birçok problem yüzünden PC’de erişim, durdurulmuş ve Rockstar Launcher’dan satışı kaldırılmıştı.

Rockstar, bu geçen 3 günün ardından oyunu tekrar mağazasında satışa çıkardı ve oyuna erişim tekrar açıldı. Ayrıca şirket yaptığı açıklamada, oyunun güncelleneceğini de söylüyor: “Genel performansı iyileştirmek ve güncellemek için çalışıyoruz. Bu sorunları çözerken gösterdiği sabır için herkese teşekkür etmek istiyoruz.”

GTA The Trilogy – The Definitive Edition oyuncular tarafından yerden yere vuruldu

GTA The Trilogy, çıkışı ile birlikte oyuncuların büyük bir kısmı tarafından büyük tepki topladı. Kimi oyuncu görsel ve grafiksel anlamda oyunu beğenmedi, kimi ise yaşanan teknik problemler yüzünden oyunu eleştirdi. Nihayetinde PC’de hem erişimden hem de mağazadan kaldırılması oyuna olan tepkiyi bir hayli arttırdı. Öyle ki Metacritic kullanıcı puanları dibi gördü.

Metacritic’te şu an için oyun 10 üzerinden, PC’de 0.5, PS4’de 0.7, PS5’de 0.9, Nintendo Switch’de 0.5, Xbox One’da 0.4, Xbox Series X’de ise 0.5 kullanıcı puanına sahip.

ETİKETLER:
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir