GTA Trilogy Remastered ve Simgeleri, Rockstar Veri Tabanında Sızdı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Son zamanlarda oldukça popüler olmaya başlayan GTA Trilogy Remastered’dan yeni bir sızıntı daha geldi. Bu üç GTA oyununun yeniden düzenlenmiş versiyonunun paketinin yakın zamanda bir sürü kaynaklarda sızmaya başladığını görüyoruz. Ancak bugün ortaya çıkan sızıntı direk olarak Rockstar’dan geliyor.

GTA Trilogy Remastered

GTA Trilogy Remastered Tekrardan Sızdı

Sızıntıyı, Rockstar topluluğunda ün ve saygı kazanmış VideoTech buldu ve Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Bu sızıntı, Güney Kore Oyun Derecelendirme ve Yönetim Komitesi tarafından da derecelendirilen GTA Trilogy Remastered’nın (Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition) Unreal Engine ile geliştirildiğini doğruluyor.

Rockstar Games Launcher’a yeni gelen güncelleme ile uygulamanın veri tabanında “Grand Theft Auto Vice City – Unreal”, “Grand Theft Auto III – Unreal”, “Grand Theft Auto: San Andreas – Unreal” bulundu. Oyun yakında duyurulacak gibi hissediyoruz…

Ek olarak, oyunun simgeleri de veri tabanında sızdı. Çok fazla değişiklik olmasa da, simgeler kendini modern hissettiriyor.

Agent Resmen İptal Oldu

Bu haberlerden sonra Rockstar web sitesine göz atarken bir oyunun eksik olduğunu gördüm. Biraz araştırdıktan sonra Agent’ın oyun kısmından silindiğini ve bunu ilk benim fark ettiğimi anladım. Rockstar’ın oyunun duyurusundan sonra senelerce oyundan bahsetmese de oyun Rockstar’ın resmi web sitesinde bulunuyordu ve hala daha PS3 için yakında geleceği belirtiliyordu.

Nihayet Rockstar oyunu “Games” bölümünden kaldırdı. Onun yerine gelecek olan oyunun GTA Trilogy Remastered olmasını tahmin etmek çok da zor olmasa gerek…

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir