GTA The Trilogy The Definitive Edition İçin Sistem Gereksinimleri de Dahil Bir Çok Yeni Detay Sızdı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
3 Dk Okuma Süresi

Geçtiğimiz hafta GTA The Trilogy The Definitive Edition duyurusundan sonra bir kısım oyuncu heyecanlandı, bir kısım oyuncu hayal kırıklığını uğradı, bir diğer kısım ise göz yaşlarına hakim olamadı. Ne yazık ki, oyundan çok da fazla bilgi açıklanmadı. Ancak bugün güvenilir kaynaklar tarafından yeni detaylar sızdırıldı. Umarız yakın zamanda resmi haberleri de ortaya çıkar…

alloc8or adlı bir GTAForums kullanıcısı, Rockstar Support’tan GTA The Trilogy’nın yeni detaylarını anlatan bir yazı buldu. Bunun ardından ise oyunun mağaza sayfasının görsellerini ve sistem gereksinimlerini sızdırıldı. allac8or’un bulduğu resmi yazıya göre, GTA the Trilogy The Definitive Edition, harika yeni aydınlatma, çevresel yükseltmeler, yüksek çözünürlüklü dokular, artırılmış çizim mesafeleri, GTA V tarzı kontroller ve nişan alma içerecek.

Ek olarak, eğer GTA Trilogy’ni, 16 Ocak 2022’e kadar Rockstar Games Launcher veya Rockstar Store üzerinden satın alırsanız, bir sonraki 15$ üzeri satın alımlarınızda 10$ indirim kazanacaksınız.

“Üç ikonik şehir, üç destansı hikaye. Orijinal Grand Theft Auto Üçlemesi’nin türü tanımlayan klasiklerini oynayın: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas, yeni nesil için güncellendi, şimdi harika yeni aydınlatma ve çevresel yükseltmeler, yüksek çözünürlüklü dokular, artırılmış çizim mesafeleri, Grand Theft Auto V tarzı kontroller ve hedefleme ve çok daha fazlasını içeriyor, bu sevilen dünyalara yepyeni ayrıntı seviyeleriyle hayat veriyor.”

“Grand Theft Auto: The Trilogy — The Definitive Edition’ı store.rockstargames.com’dan veya 5 Ocak 2022’ye kadar Rockstar Games Launcher’dan satın alarak, Rockstar Games Launcher veya Rockstar Web Stores üzerinden yapacağınız bir sonraki satın alma işleminizde15 $ veya üstü uygun ürünlerde (döviz oranları geçerlidir)10$ indirim kazanacaksınız. İndirim 16 Ocak 2022’de sona eriyor.”

Rockstar Games

Ayrıca Steam veri tabanında oyunun Steam’e de geleceğini onaylayan GTA Trilogy ID kodları bulundu. Görünen o ki, oyun, Rockstar Games Launcher için kısa süreliğine özel olacak.

GTA The Trilogy The Definitive Edition’dan Resmi Görseller

GTA The Trilogy The Definitive Edition Sistem Gereksinimleri

Minimum Gereksinimler:

  • İşlemci: Intel Core i5-2700K / AMD FX-6300
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama: 45 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10

Önerilen:

  • İşlemci: Intel Core i7-6600K / AMD Ryzen 5 2600
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 4GB / AMD Radeon RX 570 4GB
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Depolama: 45 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10
Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image