GTA Trilogy Remastered Güney Kore’de Derecelendirildi

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Uzun zamandır dört gözle beklenen GTA Trilogy Remastered bir süredir sessizliğe gömülmüştü. Ancak bugün bu sessizlik bozuldu ve Rockstar Games’in bu sene çıkış yapmasını planladığı GTA Trilogy Remastered, Güney Kore merkezli Oyun Derecelendirme ve Yönetim Komitesi tarafından, üç GTA oyununun (GTA III, Vice City, San Andreas) tek paket halinde yeniden düzenlenmiş versiyonunu “Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition” ismi ile derecelendirdi.

GTA Trilogy Remastered Derecelendirildi

Bunu ilk @Nibellion adlı bir Twitter kullanıcısı fark etti. Oyunun çok oyunculu aksiyon oyunu olarak derecelenmesi de dikkatleri çekiyor. Derecelendirmenin Rockstar Games’in çatı şirketi Take-Two Interactive tarafından başvurulması da resmi ve doğru olduğunu tekrardan onaylıyor.

Ek olarak, bu derecelendirme şirketi, oyunun online olacağını da listeledi. Belki de Rockstar, oyunun eski çok oyunculu modunu oyuna getirmeyi planlıyordur.

Anlayacağınız, tüm bu iddialar, sızıntılar ve söylentilerden sonra oyunun geliştirilmiyor olması ve tüm bunların yalan olması çok düşük bir ihtimal. Hatta oyun 22 Ekim – GTA 3’ün 20. yılı şerefine duyurulma ihtimali de bir hayli yüksek. Hatırlıyorsanız Rockstar, GTA 3’ün 20. yıl dönümünde “eğlenceli sürprizler” paylaşacağını belirtmişti.

Son olarak derecelendirmeye göre GTA Trilogy Remastered, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Switch, PC, Stadia ve mobil telefonlar için çıkış yapacak.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir