GTA: Trilogy Remastered/Remake Tekrardan Sızdırıldı

Rockstar Games eski GTA oyunlarına uzun zamandır ne bir port yaptı, ne de Remastered. Son zamanlarda ise GTA: Trilogy (GTA: Vice City, GTA : San Andreas, GTA III oyunlarını bulunduran bir paket) Remastered üzerinde çalıştığı sızdırıldı ve ardından dedikodular ve söylentiler çığ gibi büyüdü.

Ayrıca Rockstar Games’in çatı şirketi olan Take-Two’nun mali kazanç görüşmelerinin soru-cevap bölümünde eski GTA oyunlarının Remastered’ları soruldu ve Take-Two buna açık kapı bıraktı. Bu da hayranların Remastered/Remake’e olan beklentisini daha da artırdı.

Sızıntıları ile ünlü Tez2 Twitter’da kapak fotoğrafına GTA Trilogy logosunu koydu ama 1 saat sonra kapak fotoğrafına RDR 2’den bir görüntüyle değiştirdi.

Bunun ardından ise eskiden Rockstar Games içerisinden olan Yan2295 de kapak fotoğrafını değiştirdi. Bu sefer görüntü Liberty City’den! Ama bu Liberty City HD evrenden (GTA 4’den) değil.

Bu görüntü GTA: Trilogy: Remastered/Remake paketine dahil olan GTA 3’ten olması lazım. Gayet hoş ve güzel gözüküyor! Eğer bu görüntü GTA 3’ten ise GTA: Trilogy’nin Remastered değil, Remake olması mümkün.

Ayrıca bu görüntüyü Google’da aradık ve hiçbir sonuç alamadık. Bu da Yan2295’in bu görüntüyü Google’dan indirmediği, bir şeyleri sızdırmaya çalıştığı anlamına geliyor olabilir.

Rockstar resmi olarak sadece GTA V: Remastered’ı duyurdu. Sızıntıya göre ise GTA Trilogy: Remastered 90 gün içerisinde duyurulacak…

Kaynak GamingBible