GTA Trilogy Remastered’ın Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Resmi duyuru bulunmamasına rağmen son zamanların en çok beklenen oyunlarından biri haline gelen GTA Trilogy Remastered, dün ortaya çıkan derecelendirme ile birlikte oyuncuların oyuna karşı heyecanı artmaya başladı. GTA 3, Vice City ve San Andreas oyunlarının remastered versiyonlarını bir pakette toplayan The Definitive Edition‘ın ertelendiği bildiriliyor.

GTA Trilogy Remastered Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Saygın video oyun basını Kotaku, kaynaklarından aldığı bilgiye göre oyunun Kasım ayına ertelendiğini belirtiyor. Görünüşe göre, oyun ilk olarak Ekim’de çıkış yapması planlanıyormuş. Ancak malum pandemi nedeni ile muhtemelen ertelenmiş olabilir. Zira bununla ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmamış. Hatırlatmak isteriz ki, oyunun ana geliştiricisi Rockstar Dundee (eski adı ile Ruffian Games) ve oyun Rockstar’ın kendi oyun motoru RAGE değil, Unreal Engine motorunu kullanacak.

gta trilogy remastered

GTA: Trilogy Remastered (GTA: The Trilogy – The Definitive Edition), Kasım’da PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Switch, Stadia için, PC ve mobil telefonlar için ise 2022‘de çıkışını yapması planlanıyor.

Dilerseniz, aşağıdaki oynatıcıdan hayran yapımı GTA: San Andreas Remastered fragmanını izleyebilirsiniz…

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir