GTA Trilogy ve Battlefield 2042’nin Playstation Dosya Boyutları Ortaya Çıktı

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Çıkış tarihleri oldukça yaklaşan ve oyuncuların merakla beklediği iki oyun GTA Trilogy ve Battlefield 2042’nin Playstation konsollarında ne kadar yer kaplayacağı, daha önceden de verdiği doğru sızıntılarla tanınan Playstation Game Size isimli Twitter hesabı tarafından paylaşıldı.

9 Kasım’da ön yüklemeye açılacak ve 11 Kasım’da çıkışını gerçekleştirecek GTA: The Trilogy – The Definitive Edition bildiğiniz üzere, GTA 3, GTA Vice City ve GTA San Andreas’ı içinde barındıran bir paket ve her oyun bağımsız olarak oynanabilmekte. Playstation Game Size Twitter hesabı da yaptığı paylaşımında her oyunun dosya boyutlarını, ayrı ayrı ve orijinal sürümleri ile karşılaştırmalı olarak paylaşmış.

Gta Trilogy ve Battlefield 2042’nin Playstation Boyutları Ne Olacak?

Paylaşıma göre, GTA 3 – 5.29 GB, GTA Vice City – 10.76 GB ve GTA San Andreas – 22.67 GB Playstation’da yer alan işgal edecek. Orijinal sürüme göre grafik ve oynanış iyileştirmeleri yapılan bu üç oyunun da eski sürümlerine göre daha fazla alana ihtiyaç duyuyor olması gayet normal.

Playstation Game Size bir başka paylaşımında ise 17 Kasım’da ön yüklemeye açılacak ve 19 Kasım’da oyuncularla buluşacak merakla beklenen Battlefield 2042’nin Playstation 5’de ne kadar alana ihtiyaç duyduğunu da açıklamış. Oyun, ilk gün yaması hariç 42.71 GB bir alana ihtiyaç duyacak.

Son olarak Xbox Game Pass ve EA Play üyeleri Battlefield 2042’yi 12 Kasım’dan itibaren ücretsiz olarak deneyimleyebilecekler. Bununla ilgili detaylı haberimize dilerseniz bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir