GTA V için Yeni Bir DLC Ortaya Çıktı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Biliyorsunuz ki, Rockstar ne RDR 2, ne de GTA V için Online mod’ları dışında hiç bir DLC yayınlamadı. Hal böyle olunca da hayranların gün geçtikçe yeni bir DLC isteği daha da arttı. Geçtiğimiz sene GTA V, GTA III, GTA IV, GTA: Vice City, L.A Noire ve Max Payne 3 için bilinmeyen DLC’ler Steam’de listelenmişti. Görünüşe göre bu bilinmeyen DLC’lerden birinin neyi konu alacağı belli oldu.

Sızıntıları ve Rockstar hakkında bilgileri önceden bildirmeleri ile ünlü olan Tez2 adlı Twitter kullanıcısı bilinmeyen GTA V DLC’si için kapak fotoğraflarının eklendiğini fark etti. Bir kaç gün önce yaşanan hatadan sonra Rockstar, eski oyunları için güncelleme de yayınlamıştı. Görünen o ki, Rockstar yeni bir duyuruya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz sene eklenen bu DLC bizi çok düşündürmedi aslında çünkü bunun teknik bir hata ve ya küçük bir güncelleme olduğunu sanmıştık. Ancak dün DLC’e eklenen kapak fotoğrafı, ilgileri kendi üzerine çekmeyi başardı. Ancak bunun hikaye DLC’si olmayacağına kesin gözüyle bakabiliriz.

Kapak fotoğrafında bulunan nota işareti, bize bu DLC’nin müzik ile alakalı olacağını gösteriyor. Bu DLC’nin GTA V: Expanded and Enhanced’a eklenecek müziklerin paket hali olma ihtimali yüksek ama Rockstar’ın Spotify gibi bir dijital müzik platformu çıkarma sızıntılarını da göz önünde bulundurmakta fayda var.

Belki de Rockstar, The Music Locker‘ı bambaşka bir seviyeye atlatacaktır. Kim bilir…

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir