Half-Life Alyx’i VR’sız Oynamayı Sağlayan Bu Mod Etkileyici Görünüyor

Alperen Kağan Şimşek
Alperen Kağan Şimşek
2 Dk Okuma Süresi

Valve’ın Half-Life dünyasını sanal gerçekliğe taşıdığı ve hikayesi ile birçok ödül alan oyunu Half-Life Alyx’i birçoğumuz oynamak istemiş ama VR olması sebebiyle bu isteğimizi yerine getirememişizdir. Ancak bu durumu aslında oyuna geliştirilen modlarla aşabiliyoruz.

SoMNst de bununla ilgili güzel bir mod geliştirmiş. Geliştirici, VR olmadan Half Life Alyx oynatabilmeyi vaat eden Half-Life: Alyx No VR Mod’undan yeni bir video yayınlandı ve mod oldukça etkileyici görünüyor.

Half-Life: Alyx – No VR Modu Neler Vaat Ediyor?

SoMNst, Half-Life Alyx’in No VR Modunu sergileyen yeni bir video güncellemesi yayınladı. Bu yeni VR modu, bugüne kadar gördüğümüz oyunu VR’sız oynamayı sağlayan tüm modlardan daha iyi olmayı vaat ediyor ve oyunu VR olmayan cihazlarda mükemmel bir şekilde oynanabilir hale getireceğini iddia ediyor.

Half-Life: Alyx

Son Sürümde Neler Değişmiş? 

Bu son sürümünde, mod ekibi çatışmaları iyileştirmiş, bazı UI iyileştirmeleri yapmış ve özel teknikler kullanmış. Ayrıca, oyunun hikaye modunda artık çalışan bir taslak var. Ekip bunlarla yetinmeyip bazı karmaşık bulmacaları VR olmayanlara uyarlamış.

Mod Ne Zaman Çıkacak?

Modu maalesef şu anda indiremiyoruz ve ne zaman çıkacağı da açıklanmadı. Dilerseniz, bu mod çıkış yapana kadar, bu bağlantıdan alternatif No-VR modunu deneyebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
2 Senedir misteRNOOB çatısı altında kendimce yazılar ve incelemeler yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image