Game of Thrones Öncesini Konu Alan Dizi House of The Dragon’dan İlk Fragman Geldi

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

HBO tarafından 2022 yılı içerisinde yayınlanması planlanan ve Game of Thrones’dan 200 yıl öncesini konu alacak yan dizi House of The Dragon için ilk fragman yayınlandı.

House of The Dragon İlk Fragmanı

George R. R. Martin’in Buz ve Ateşin Şarkısı (A Song of Ice and Fire) kitap serisinden uyarlanan dizi, Targaryen ailesini konu alıyor. Kral Viserys (Paddy Considine) saltanatının sonuna yaklaşırken, kızı Prenses Rhaenyra Targaryen (Emma D’Arcy) ile ikinci karısı Kraliçe Alicent Hightower (Olivia Cooke) arasındaki acımasız bir veraset savaşını GOT hayranlarına gösterecek.

Henüz net bir yayınlanma tarihi olmayan dizide, Doctor Who’dan tanıdığımız Matt Smith, Daemon Targaryen rolünü üstlenirken, Harry Potter oyuncusu Rhys Ifans da Otto Hightower’ı canlandıracak. Ayrıca House of The Dragon, Game of Thrones evreninde geçen tek yan dizi olarak kalmayacak. Bir çok projenin daha hazırlığı yapılıyor. Ancak, HBO ve HBO Max’in içerik yöneticisi Casey Bloys’un Variety’ye verdiği röportajdaki açıklamasına göre 10 farklı dizinin daha senaryo çalışmaları sürüyor ama çekimi yapılan tek dizi şu an için House of The Dragon.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir