İptal Edilmiş Olan Avengers Oyunun Oynanış Görüntüleri Ortaya Çıktı

Mustafa Akman
Mustafa Akman
2 Dk Okuma Süresi

İptal Edilmiş Olan Avengers Oyunun Oynanış Görüntüleri Ortaya Çıktı

THQ tarafından geliştirilen ve daha sonrasında 2011 yılında iptal edilen aksiyon FPS türündeki Avengers oyunu hakkında yeni oynanış görüntüleri ortaya çıktı. Yaklaşık 10 dakikalık bir oynanış videosu da Youtube üzerinden yayınlandı.

Oyunda Kaptan Amerika, Demir Adam, Hulk ve Thor’u kontrol edebildiğimiz dört adet süper kahraman varmış.

THQ’nun oyunu iptal etmesindeki en önemli sebebi finansal sıkıntılardı. Şirketin git gide finansal sorunları arttığı için bütün lisanslarını Ubisoft’a satmak zorunda kalarak şirket iflasını açıkladı.

Ancak fazla üzülmeyin çünkü Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayımlanacak olan Marvel’s Avengers daha öncesinden 15 Mayıs’ta çıkması planlanan oyun  ertelenme yapıp oyunun çıkış tarihini 4 Eylül 2020’ye ertelediler. Bunun üzerine şirket özür niteliğinde bir açıklama yapmıştı.

Hayranlar olarak, bu efsanevi karakterlerle çalışmak bir onur ve ayrıcalıktır ve bu Süper Kahramanların bizim için ve dünyadaki Gerçek İnananlar için ne anlama geldiğini biliyoruz.

Size Marvel’s Avengers vizyonumuzu sunmaya başladığımızda, yıllarca orijinal bir hikaye odaklı kampanya sunmayı, işbirliği yapmayı ve ilgi çekici içerikleri sunmayı taahhüt ettik. Bu amaçla, bu ek geliştirme süresini, taraftarlarımızın beklediği ve hak ettiği yüksek standartlara göre ince ayar yapmaya ve parlatmaya odaklanarak harcayacağız.

Marvel’in Avengers’ında çalışan dünya çapındaki ekipler bize gösterdiğiniz desteği içtenlikle takdir ediyorlar . Heyecan ve geri bildiriminizle gelişiyoruz ve size daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz. Gecikme için özür dileriz. Beklemeye değeceğinden eminiz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Küçüklüğünden bu yana oyunlarla iç içe olan Mustafa, 2020 yılının Nisan ayından bu yana MisteRNOOB.com bünyesinde haberler ve içerikler yazıyor.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir