İyileştirilmiş Grafik ve Görsel İçeriğiyle Metro Exodus Enhanced Edition Geliyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

4A Games, iyileştirilmiş grafikler ve görsel içeriğiyle gelen Metro Exodus Enhanced Edition’ı duyurdu. İlkbahar’da Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC platformuna gelecek olan Metro Exodus, tümüyle optimize edilmiş Ray Tracing ve DLSS 2.0 özelliklerini destekleyecek.

Ancak 4A Games, Metro Exodus Enhanced Edition için şu anlık minimum sistem gereksinimlerini açıklayan bir duyuru yapmadı. Ayrıca Metro Exodus’a sahip olan tüm oyuncuların, Enhanced Edition’a da ücretsiz bir şekilde sahip olmaları planlanıyor.

“Metro Exodus’un orijinal sürümüyle öncülüğünü yaptığımız Ray Tracing ve Emissive Lightning’e bir dizi optimizasyon, yükseltme ve yeni özellik getirerek tamamen tekrardan revize edilmiş bir Ray Tracing hattı oluşturduk. Çözünürlükte ve görsel ayrıntılarda performansı arttırmak adına da “Geçici Yeniden Yapılandırma” teknolojimizi uyarlıyoruz. “

4A Games’in Bahar 2021 gibi çıkarmayı hedeflediği Metro Exodus Enchanced Edition, PlayStation 5 ve Xbox Series X’te ray tracing desteği ile birlikte 4K çözünürlükte 60 FPS çalışacak. Xbox Series S’te ise ray tracing desteği ile 1080p çözünürlükte 60 FPS çalışacak.

Metro Exodus PC Enhanced Edition features

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.