Knights of Honor 2: Sovereign’in Çıkış Tarihi Duyuruldu

THQ Nordic, Knights of Honor 2: Sovereign'ın çıkış tarihini yayınladığı fragman ile duyurdu.

Berke Sönmez
Berke Sönmez - Editör
2 Dk Okuma Süresi

Strateji, oyun dünyasında diğer janrlara nazaran daha ufak bir kitleye sahip olsa da kemik oyuncu kadrolarının yanında düşünceli taktisyenleri peşinden sürüklediği su götürmez bir gerçek.

Nitekim bu havuza bir başka gerçek zamanlı strateji yapımı olarak duyurulan Knights of Honor 2: Sovereign bunu nasıl başaracak?

Knights of Honor 2: Sovereign bizlere neler sunacak?

Geliştirici Black Sea Games ve yayıncı THQ Nordic’in duyurduğu serinin ikinci oyunu Sovereign, 6 Aralık tarihinde PC platformuna çıkış yapacak.

Orta Çağ Avrupa coğrafyasını temel alacak olan yapımda krallığımızı oluşturmak ve egemenliğinizi genişletmek için yola çıkacağımız serüvende pekala bizleri neler bekliyor?

  • Sovereign; bizlere bir devasa bir strateji oyunundan arzuladığımız derinliği capcanlı ve hazır bir minyatür dünya şeklinde sunarak sağlayacak.
  • Kafa karışıklığı yaşamadan din, diplomasi, şehir geliştirme ve daha fazlasını toplum dinamikleri deneyimlenmek için bulunuyor.
  • Gerçek zamanlı olacak şekilde hamleler yapın.
  • Tüm Avrupa’yı dize getirmek için ihtişamlı krallığınızdan casuslar, mareşaller, rahipler, tüccarlar ve diplomatlar atayarak karada iradenizi ortaya koyun.
  • Ordunuzu savaş alanında doğrudan komuta ederek bir fetihten ötekine koşun.
  • Elbet bu zorlu yolculukta güçlü müttefiklere ihtiyacınız olacak. Arkadaşlarınız bu konuda size yardımcı olabilir. Onlarla birlikte Avrupa’da egemenlik mücadelesi verin.

Bu makaleyi paylaş
By Berke Sönmez Editör
Takip et
"Praise The Sun"
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir