Gerçek Zamanlı Strateji Türündeki The Valiant’da Yer Alacak Yoldaşlara Yakından Bakın

Grimhild ve Konrad ile savaşlarınızda gücün sahibi olan taraf olun!

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi
The Valiant

Kimi oyunlar, oyuncuya vermek istediği duyguyu başarılı bir şekilde yansıtır ve onu moda sokar. Özellikle strateji türündeki yapımlar, bunun başında gelir. Komutan olarak çıktığınız yolda ekibinize verdiğiniz her karar ile sanki oradaymışçasına hareket edersiniz.

Nitekim THQ Nordic’in önderliğinde, KITE Games’in geliştirmekte olduğu gerçek zamanlı strateji türündeki The Valiant hakkında yayınlanan fragman da bahsettiğim duygunun önemli bir kısmı olan yoldaşlara değiniyor.

The Valiant’ın fragmanı nelere değiniyor?

Theoderich van Akenburg olarak amacımız uğruna yol aldığımız oyunda hikaye gereği çeşitli yeteneklere sahip birçok kişi ile karşılaşacağız.

Raven Company’nin kaptanı ve iki elle tutulan mızrak kullanan Grimhild Eidottr, düşmanlarına direkt saldırılarıyla biliniyor. Kendisine has Hedge formasyonunu oluşturan Grimhild, Raven’s Nest yeteneği ile düşman askerlerini üzerine de çekebiliyor.

Öte yandan tuzaklar konusunda usta olan ve ok ile yay taşıyan Konrad’ı da unutmamak gerekiyor. Konrad’ın defansif özelliklere yoğunlaşmış yetenek ağacı da savaşlarda size kolaylık sağlayacaktır. Tabii ki Reinhard von Kempte ve Gascoigne du Corban da önemli yoldaşlardan birkaçı olarak öne çıkıyor.

PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One ve PC platformlarına gelecek olan The Valiant’ın henüz bir çıkış tarihi bulunmamaktadır.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir