Oyun Haberleri

Konami ile İşbirliğine Giden Korku Oyunu Geliştiricisi Bloober Team, 3 Yeni Oyun Üzerinde Çalışıyor

Stüdyo, H2O, BLACK ve Dum Spiro kod adlı üç oyun geliştiriliyor.

Geçtiğimiz günlerde Bloober Team, Konami ile stratejik işbirliği yaptığını duyurmuştu. Avrupa Konseyine göre ise Bloober Team, şuan 3 yeni oyun üzerinde çalışıyor ve bu oyunlar H2O, BLACK ve Dum Spiro kod adları ile anılıyor.

Kod adlarından birisi H2O olan oyun, aslında Layers of Fear 3. Yeni Layers of Fear oyunu oyun sırasında yüksek düzeyde duygulara ve benzersiz sürükleyici bir anlatıma sahip olacak. Daha önce gördüğümüz Layers of Fear oyunlarına bazı geri çağrılar bulunacak. Layers of Fear’a geri dönüşler olacak ve bu oyuncunun oynayışına oyunun sonuna etki edecek. Şimdiden söylemekte fayda var oyun oynarken bizleri fazlasıyla gerecek gibi görünüyor.

Kod adı BLACK olan oyun ise, keşif, hayatta kalma ve dövüşün bir karışımı olacak. Oyun birinci şahıs oynanışa sahip olacak. Oyunda uzaylılar gizli ve göğüs göğüse dövüşün karışımı olacak. Ayrıca uzaylılar oyunda sağlam bir hikayeye sahip olacak.

Son olarak Dum Spiro kod adlı oyun ise yeni bir korku oyunu olacak. Hikaye 1941-1944 yıllarında Polonyalı Yahudiler için kurulmuş 2. Dünya Savaşı gettosu olan Litzmannstadt Gettosu’nda geçecek. Bir dallanma planına ve kapsamlı kişilerarası ilişkiler sistemine sahip olacak.

Geliştirilen oyunlar hakkında sahip olduğumuz bilgiler oldukça kısıtlı. Ancak zamanla daha fazla bilgiler elde ettikçe bunu haberlerimizde sizlere iletmeye devam edeceğiz.

Kaynak
DSO Gaming

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu