Konami İle Tecrübeli Korku Oyunu Yapımcısı Bloober Team Yeni Bir Anlaşma İmzaladı

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
1 Dk Okuma Süresi

Oyun devi Konami, Layers of Fear ya da The Medium’dan tanıyabileceğiniz Bloober Team ile stratejik bir işbirliği anlaşması imzaladığını duyurdu. Anlaşma boyunca şirketler, ortaklaşa seçtiği içerikleri geliştirecek ve bilgi alışverişinde bulunacak.

Konami Digital Entertainment Başkanı Hideki Hayakawa anlaşma ile ilgili; “En son teknolojiyi kullanarak benzersiz eğlence içeriği ve keyfini çıkarmanın yollarını sunuyoruz. Dijital eğlence endüstrisinde gelecekte iş ortamında önemli değişiklikler bekleniyor. Yüksek kaliteli içerikler oluşturmak için Bloober Ekibi ile kendi özelliklerimizi ve güçlü yanlarımızı birleştirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.” açıklamasını yaparken, Bloober Team CEO’su Piotr Babieno ortaklığı kutlayarak şunları söyledi; Benim için tarihi bir gün ve birkaç yıllık çalışmalarımızın doruk noktası. KONAMI gibi tanınmış bir şirketin Bloober Ekibi ile stratejik olarak işbirliği yapmaya karar vermesi, bizim de oyun alanında dünya liderlerine katıldığımız ve bu pazardaki lider oyuncular için eşit bir ortak olduğumuz anlamına geliyor.

Her iki ekip de anlaşmadan oldukça memnun. Bu ortaklıktan tam olarak neler beklemeliyiz henüz açıklanmadı. Konami, detaylara karar verildikten sonra ilk projelerini duyuracak. Bloober Team korku oyunlarında tecrübeli bir şirket olduğu için, son zamanlarda ortaya çıkan Silent Hill söylentileri güçlenerek artacak gibi duruyor. Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image