League of Legends Eylül 2021 Şampiyon Yol Haritası Yayınlandı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Güncel olarak yayınlanan League of Legends şampiyon yol haritası bizlere, kimin geleceğini ve Udyr karakterinin yeniden tasarımını gösteriyor.

Riot Games, mevcut karakter tasarımlarını yenileyen ve bunun yanında yeni şampiyonlar da getiren yol haritasını yayınladı. League of Legends World Championship ve şimdiki sezonun bitişinden sonra tüm dikkatler 12. sezona çevrilmiş olacak. Halihazırda sezon öncesi hazırlıklar ufukta gözükürken Riot da yeni özellikler ve şampiyonlar için kolları sıvadı.

League of Legends

League of Legends Eylül 2021 Şampiyon Yol Haritası ne içeriyor?

Öncelikle farklı rollerle birlikte orta koridor dışında her rol için birer şampiyon, orta içinse toplam iki şampiyon çıkarma hedefine ulaşamayacağını düşünen Riot, rotayı “Görsel ve Sürdürülebilirlik” isimli bir güncelleme tipine çevirdi. Bu güncellemeler, şampiyonun hikayesini etkilemezken onun temel görünümünü ve en eski kostümlerini baştan aşağı dizayn ve animasyon anlamında yenileyecek.

Bunun dışında yeni bir nişancı ve ormancı şampiyonları eklemeyi de planlayan Riot, Udyr’in görsel ve oynanış yenilemesinde de yol kat ettiğini açıkladı. Geyik boynuzlarının değişimi ve Lee Sin’in bandanası gibi ufak dokunuşları da ekleyen ekip, yeni yılın başında daha fazla bilgiyle geleceğini ifade etti.

Güncelleme notlarına tam olarak buradan bakabilirsiniz elbette ama “desteğe” dikkat edin. Oyunun iplerini elinde tutan ve kararları veren kişi, o…

092721 Support Tease

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image