Life is Strange: True Colors İçin Yeni Bilgiler İçeren Fragman Yayınlandı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
4 Dk Okuma Süresi

E3’ün Square Enix Presents etkinliğinde duyurulan Life is Strange serisinin yeni oyunu olan Life is Strange: True Colors için yeni bir fragman yayınlandı. Etkinlik, kimi oyuncu tarafından sevildi, kimi oyuncu tarafından yetersiz bulundu, ancak bu etkinlik Life is Strange sevenler için gayet güzel geçti.

Bir önceki Square Enix Presents etkinliğinde duyurulan Life is Strange: True Colors için yayınlanan E3 fragmanı çoğunluğu sinematik, biraz oynanıştan oluşuyor.

Güçlerin ve sonuçlarını anlatan bu fragman, Alex’in güçlerini gösterdi. Özellikle “sonuçlar”ın Life is Strange serisinde önemli bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Elbette ki, Alex’in insanların duygularını öğrenme gücünün de sonuçları olacaktır.

Ağabeyi şüpheli bir kazada öldüğünde, Alex nihai gerçeği bulmak için (her ne kadar güçlerinin “lanet” olduğuna inansa da) güçleri ile barışmalıydı. Aksi taktirde gerçekleri bulamayacak ve acıları geçmeyecekti… Yapımcının söylediğine göre Alex Chen’in gücü ve geleceği tamamen oyuncunun kontrolünde. Bu oyundan ilginç ve yaratıcı sahneler görmeyi umuyoruz.

Seçimlerin önemli olduğu bu oyunda, insanların duygularını – bir nevi zihnini okuyarak yeni diyalog seçimleri açıp, tam olarak farklı bir gelecek oluşturabilirsiniz. Bunu yapmak ve inanmak güç olsa da, oyunun vaati bu yönde.

Ek olarak, yapımcı Deck Nine hiç bir seçimin kolay olmayacağını iddia ediyor. Gerçekten de tüm Life is Strange oyununda seçimlerin hiç birinin kolay olmadığını söyleyebiliriz. Görünüşe bakılırsa, yapımcı bizden bir seçim üzerinde çok fazla düşünmemizi istiyor…

Ayrıca, oyunu ön sipariş vererek Life is Strange ve Life is Strange: Before The Storm’u kapsayan Life is Strange Remastered Collection’a ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Oyunun Steam sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Life Is Strange: True Colors, 10 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One, Steam ve Stadia için çıkış yapacak

Oyunun Tanıtım Bülteninden

Yepyeni oynanabilir bir baş karakter ve çözülmesi gereken heyecan verici bir gizemle ödüllü Life is Strange’in yeni ve cesur bir dönemi başlıyor!

Alex Chen uzun zamandır ‘lanetini’ bastırdı: Başkalarının güçlü duygularını deneyimleme, özümseme ve manipüle etme doğaüstü yeteneği, ki bunu parlak, renkli auralar olarak görüyor.

Kardeşi sözde bir kazada öldüğünde, Alex gerçeği bulmak ve küçük bir kasabanın gömdüğü karanlık sırları ortaya çıkarmak için uçucu gücünü benimsemelidir.

GERÇEKLER ACITIR

Duygusal bir macera treninde kardeşinizin ölümünün ardındaki şok edici sırları keşfedin.

HER ŞEYİ HİSSEDİN

Empatinin psişik gücüyle kaderi değiştirin ve hayatları değiştirin.

DERİN İLİŞKİLER KURUN

Kasaba halkıyla güven inşa edin ve Ryan ve Steph ile arkadaşlığı veya romantizmi kucaklayın.

GERÇEKTEN KİŞİSEL BİR HİKAYE

Zor kararlar verin ve kendi geleceğinizi seçin. Haven Springs’in sokaklarında, mağazalarında ve gizli alanlarında özgürce dolaşın ve unutulmaz karakterlerle tanışın.

SESİNİZİ BULUN

Gardırobunuzda 24 adede kadar kıyafetle Alex’in stiline karar verin.

ÖZEL SES PARÇASI

mxmtoon ve Novo Amor’dan yeni parçalar ve Radiohead, Phoebe Bridgers, Gabrielle Aplin ve daha fazlasını içeren kapsamlı lisanslı şarkılar.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir