Lost Ark’ın Karakter Özelleştirme Ekranına Yakından Bakın

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Lost Ark‘ın Avrupa ve Kuzey Amerika’da çıkmasına sadece birkaç hafta kalmışken geliştiriciler, şimdiden oyun severleri nelerin beklediğini göstermek adına materyal paylaşmaya başladı. Karakter özelleştirme ekranını içeren videoya ve Smilegate RPG’deki kişilere göre ekranda saatlerimizi harcayabilirmişiz.

Lost Ark’ın karakter özelleştirme ekranı neler içeriyor?

Beş ana sınıf olan savaşçı, büyücü, nişancı, yakın dövüş ustası ve assassinden türeyen 15 farklı karakter sınıfını seçmekle başladığımız süreç, dış görünüşü etkileyen ayarlarla devam ediyor. Karakter özelleştirmek istemeyip oyuna bir an önce başlamak isteyenler önceden yapım yüzlerden birini seçebilir. Öte yandan cazibesine önem veren oyun severler ise muhakkak bu ekranda aradıklarını bulacaklardır. Gözler, kaşlar, yanaklar, çene, burun, ağız ve daha birçok yüz ögesini ayarlayabildiğiniz ekran, uzunluk ve açı gibi özellikleri de kaydıraç ile belirlemenize ev sahipliği yapıyor.

lostark

Çoğu ekstra özellik ise belirli karakter sınıflarına özel olacak. Örneğin büyücü sınıfında devasa sayıda farklı saç stilleri bulabilirsiniz. Saç rengi ise renk tekerinden seçilebilecek ve doygunluk özelliğine göre karakterin saçı iki renkli olabilecek. Gözlerin her biri farklı bir renge sahip olabilecekken makyaj bile opsiyonel bir özellik olacak.

Lost Ark, 11 Şubat tarihinde Steam’e çıkışını gerçekleştirecek.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir