Marvel’s Avengers Xbox Game Pass’e Geliyor

Anıl Er
Anıl Er
1 Dk Okuma Süresi

Microsoft, Marvel’s Avengers’ın 30 Eylül Perşembe günü Xbox Game Pass’e katılacağını duyurdu. Game Pass aboneleri oyuna Xbox Cloud Gaming aracılığıyla konsollar, PC ve mobil cihazlardan erişebilecekler.

Geliştirici Crystal Dynamics topluluk koordinatörü Hunter Wolfe, “Game Pass üyeliği olan her oyuncu, oyunun tamamını ve çıkış sonrası gelen bütün kahramanlarımızı ve görevlerimizi deneyimleyebilir. Bu, birden fazla kahramanın benzersiz yeteneklerini sergileyen dört hikayenin yanı sıra, sizin ve üç arkadaşınızın herhangi bir kahraman olarak oynamasına ve çevrimiçi maceralara atılmasına izin veren Avengers dünyasını içeriyor” dedi.

marvel's avengers

Avengers‘ın en son genişleme paketi Black Panther – War for Wakanda, ağustos ayında piyasaya sürüldü.  Pakette yeni bir kahraman ve kıyafetler, Klaw dahil yeni düşmanlar, yeni hikaye içeriği, keşfedilecek bir harita ve tek kişilik veya çok oyunculu oynanabilen Drop Zone ve Threat Sector görevlerini tanıttı. Fakat Xbox oyuncuları içerikte, yakın zamanda 2021’de piyasaya sürüleceği onaylanan Playstation özel olan Spider-Man DLC’sine erişemeyecek.

Marvel’s Avengers Fragmanı

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Çıkış yılı, türü fark etmeksizin her oyunu deneyen, bunların yapılışı ve tekniğiyle de ilgilenen eski kafa bir "oyuncu" anil_er@hotmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image