Söylenti: Marvel’s Avengers’a The Winter Soldier Ekleniyor

Marvel's Avengers hakkında doğru sızıntıları ile tanınan Miller'a göre oyuna The Winter Soldier geliyor.

Alperen Kağan Şimşek
1 Dk Okuma Süresi
marvel's avengers

Hatırlayacağınız üzere 2020 Yılında yayınlanan Marvel’s Avengers, ilk çıktığı dönemde içerik olarak zayıf olması yüzünden büyük eleştiriler almıştı. Geliştirici Crystal Dynamics ise hala daha bu sorunları aşmaya çalışıyor gibi gözüküyor. Zira geçtiğimiz günlerde The Mighty Thor’u oyuna eklemiş ve oyuna yeni bir kaç kahraman daha ekleneceğini açıklamıştı.

Daha önce oyun hakkında doğru sızıntılara imza atan Miller’ın Twitter hesabından yaptığı paylaşıma göre oyuna yeni eklenecek kahramanlardan birisi Disney+’da yayınlanan ve dizisinden sonra iyice popülerleşen Bucky Barnes ya da tanınan adıyla Winter Soldier bir sonraki oynanabilir kahraman olacak.

Aslında birçok Avengers hayranı ve birçok gazeteci She-Hulk’ın Disney+ dizisi ile beraber Marvel’s Avengers’a ekleneceği duyurusunun yapılmasını bekliyordu. Ancak Miller’a göre böyle bir duyuru şu anlık olmayacak, kahraman dizi çıktıktan sonra oyuna eklenecek.

Son olarak tüm bunların kesin bilgiler olmadığını ve söylentiden ibaret olduğunu hatırlatalım, zira Crystal Dynamics’in açıklama yapmasını beklemek daha mantıklı olur.

Bu makaleyi paylaş
2 Senedir misteRNOOB çatısı altında kendimce yazılar ve incelemeler yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir