Marvel’s Guardians of the Galaxy’nin Geliştirilme Aşaması Tamamlandı

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

Son dönemlerde peş peşe ertelenme haberleri duymaya alıştık. Ertelenme haberlerinin tam tersine bu sefer geliştirme aşamasını bitirmiş bir oyun ile karşı karşıyayız. Eidos Montreal, tarafından geliştirilen aksiyon macera türündeki Marvel’s Guardians of the Galaxy‘nin Ekim ayının sonundaki çıkış tarih öncesinde nihai haline ulaştığı açıklandı.

Marvel’s Guardians of the Galaxy Gold Statüsüne Ulaştı

Oyunun geliştiricisi Eidos Montreal, kısa bir süre önce oyunun resmi Twitter sayfasında oyuncuları mutlu eden bir Tweet paylaştı. Bu tweet ile oyunun Gold Statüsüne ulaştığını öğrenmiş olduk. Bu da demek oluyor ki geliştirici ekip aksiyon-macera oyununun ana geliştirme sürecini tamamladı. Bundan sonraki süreçte ekip oyunu cilalamaya ve hataları düzeltmeye odaklanacak. Oyunda yapılan düzeltmeler ise çoğu oyundan alışık olduğumuz ilk gün yaması ile bizlere sunulacak.

Marvel’s Guardians of the Galaxy, 26 Ekim tarihinde PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, PC ve Geforce Now platformları için çıkış yapacak. Oyunun buluta özel olacak bir Nintendo Switch versiyonu da bulunacak

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir