KONSOLOyun HaberleriPC

Marvel’s Guardians of the Galaxy’nin Geliştirilme Aşaması Tamamlandı

Sonunda ertelenmeyen bir oyun..

Son dönemlerde peş peşe ertelenme haberleri duymaya alıştık. Ertelenme haberlerinin tam tersine bu sefer geliştirme aşamasını bitirmiş bir oyun ile karşı karşıyayız. Eidos Montreal, tarafından geliştirilen aksiyon macera türündeki Marvel’s Guardians of the Galaxy‘nin Ekim ayının sonundaki çıkış tarih öncesinde nihai haline ulaştığı açıklandı.

Marvel’s Guardians of the Galaxy Gold Statüsüne Ulaştı

Oyunun geliştiricisi Eidos Montreal, kısa bir süre önce oyunun resmi Twitter sayfasında oyuncuları mutlu eden bir Tweet paylaştı. Bu tweet ile oyunun Gold Statüsüne ulaştığını öğrenmiş olduk. Bu da demek oluyor ki geliştirici ekip aksiyon-macera oyununun ana geliştirme sürecini tamamladı. Bundan sonraki süreçte ekip oyunu cilalamaya ve hataları düzeltmeye odaklanacak. Oyunda yapılan düzeltmeler ise çoğu oyundan alışık olduğumuz ilk gün yaması ile bizlere sunulacak.

Marvel’s Guardians of the Galaxy, 26 Ekim tarihinde PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, PC ve Geforce Now platformları için çıkış yapacak. Oyunun buluta özel olacak bir Nintendo Switch versiyonu da bulunacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu