Miyazaki: FromSoftware’ın Bir Sonraki Oyunu Geliştirme Aşamasının Sonlarında

Elden Ring oyunun yönetmeni Miyazaki, altı yıldır üzerinde çalışılan oyunun geliştirme aşamasında artık sonlara gelindiğini söyledi.

Fadime Göksel
Fadime Göksel
1 Dk Okuma Süresi
miyazaki

FromSoftware Başkanı ve stüdyonun son çıkan oyunu Elden Ring‘in yönetmeni Hidetaka Miyazaki Japon oyun basını 4Gamer‘a yeni bir röportaj verdi. Röportajda Elden Ring’in ile ilgili bazı bilgilerin yanında ayrıca FromSoftware’ın diğer projeleri hakkında açıklamalar yaptı.

Geçtiğimiz Şubat ayında çıkışını gerçekleştiren ve oldukça beğeni toplayan Elden Ring’in geleceği ile ilgili kendisine sorulan soruya Miyazaki, oyuna yeni güncellemelerin geleceğini, ancak bu güncellemelerin içeriğinde ne olacağının henüz netleşmediğini söyledi.

Röportajın ilerleyen kısımlarında ise Miyazaki, Elden Ring dışında stüdyonun başka oyunlar geliştirildiğine de deyindi. Öyle ki FromSoftware’ın altı yıldır üzerinde çalışılan bir sonraki oyununun geliştirme aşamasında sonlara geldiğini de açıkladı. Ancak oyunla ilgili herhangi bir ek ayrıntı vermedi.

Bu söz konusu oyunun bu yılın başlarında yapılan bir tüketici anketinde adı geçen Armored Core 6 olabileceği düşünülüyor.

Bu makaleyi paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir