Mojang, Minecraft Dungeons Oyuncularını Bambaşka Bir Evrene Götürüyor

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Minecraft evreninde geçen RPG zindan tarayıcı oyunu Minecraft Dungeons için yeni ek paketi ve Ultimate Edition duyuruldu. Görünen o ki, yapımcı stüdyo olan Mojang oyuna büyük değişiklikler getirmek istiyor.

Minecraft Dungeons: Echoing Void

Bu ek paket (DLC), biz oyuncuları Enderman’lerin ve ender ejderhası gibi tehlikeli canavarların yaşadığı End‘e götürüyor. Mojang, Echoing Void adlı bu DLC üzerinde tamı tamına 1 senedir çalışıyordu ve nihayet zamanı geldi! Bu DLC ile birlikte oyuna yeni düşman tipleri, görevler ve zırhlar eklenecek.

Ek olarak, ek paketi Xbox Game Pass veya Xbox’ın bulut tabanlı oyun servisi xCloud üzerinden oynayacaksanız, Season Pass veya Echoing Void’i satın almanız gerekecek. Ama Minecraft Dungeons: Ultimate Edition, xCloud veya Game Pass’e gelirse işler değişir. Ultimate Editon ne mi? Hemen anlatayım!

Minecraft Dungeons Echoing Voids

Minecraft Dungeons: Ultimate Edition

Echoing Void ile aynı zamanda piyasaya sürülecek olan Minecraft Dungeons: Ultimate Edition da duyuruldu. Bu paket, ana oyunu, Jungle Awakens, Creeping Winter, Howling Peaks, Flames of the Nether, Hidden Depths ve yeni gelecek DLC – Echoing Void ile birlikte toplamda 6 DLC’yi kapsayacak.

Minecraft Dungeons: The Echoing Void ve Ultimate Edition, 28 Temmuz‘da ücretsiz güncelleme olarak Xbox Series X|S, Xbox One, PS5, PS4, Microsoft Store, Nintendo Switch için çıkışını yapacak.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir