No Man’s Sky’ın Outlaws Güncellemesi Yayınlandı

Oyuncuları yasa dışı görevlere götüren No Man's Sky'ın yeni güncellemesi Outlaws çıkış yaptı.

Emre Özcan
Emre Özcan  - Editor
2 Dk Okuma Süresi

Geçtiğimiz günlerde Hello Games’in stüdyo başkanı Twitter hesabında gizemli bir tweet paylaşmış ve bu paylaşımla da oyunun hayranlarını oldukça heyecanlandırmıştı. Yalnızca siyah bir korsan bayrağı bulunan bu tweet, birçok oyuncunun acaba devam oyunu mu geliyor demesine sebep olmuştu.

Ancak görünen o ki yapılan paylaşım, oyunun yeni güncellemesini duyurmak içinmiş. Neden mi? No Man’s Sky’ın Outlaws güncellemesi çıkışını gerçekleştirdi. Sürekli yenilenmeye ve güncel tutulmaya çalışılan bir oyun için çokta şaşırılacak bir durum değil. Ancak devam oyunu gelse sizce de güzel olmaz mıydı?

No Man’s Sky’ın Yeni Güncellemesi Outlaws

No Man's Sky Outlaw

Güncelleme adından da anlaşılacağı üzere oyuna No Man’s Sky için oldukça detaylı kaçakçılık sistemi, gelişmiş uzay savaşları, yeni keşif yerleri ve yeni gemileri oyuna ekliyor. Evet korsanlar oyuna eklenen yeni NPC’ler değiller. Uzun zamandır oyunda yer alıyorlar ancak sadece gemi mürettebatı olarak.

Yeni güncelleme Outlaws, oyuncuları yasadışı işlerle oldukça meşgul edecek. Artık istasyonlar ve tüm gezegen sistemlerine eklenen yeni NPC’ler sayesinde yasa dışı mallar alınabilecek ve yasadışı bir takım görevler yapılabilecek. Gök cisimlerine korsanlar saldırabilecek ve oyuna iki yıl aradan sonra eklenen yeni gemiler ile gelişmiş uzay savaşları yapılabilecek.

No Man’s Sky’ın yeni güncellemesi bir nevi oyuncuları yasadışı faaliyetler yapmaları için teşvik ediyor. Neden mi? Galakside bulunan birimleri yok edince elde edeceğimiz ödüller (sadece korsan gemileri değil, aynı zamanda ticaret gemileri, fırkateynler ve Sentinels) eskisinden daha iyi ve daha çeşitli olacak.

Diğer yandan korsanlar tarafından saldırıya uğrayan firkateynleri kurtardığımızda aldığımız bonuslar da arttırıldı. Ancak sisteme uyacağım derken yasadışı taşıdığınız mallar yüzünden yakalanmamaya dikkat edin. Yasadışı mal taşırken oldukça dikkatli olmanız gerekiyor.

No Mans Sky Outlaw

Ayrıca ilerleyen zamanda Blight olarak bilinen korsan filosunun sırlarını öğreneceğimiz yeni bir sefer (Blighted Expedition) başlayacak. Bulunacak ödüller çoğunlukla korsan temalı ve kozmetik ürünler olacak.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

POPÜLER