No Rest for the Wicked 18 Nisan’da Erken Erişime Açılıyor — Wicked Inside Sunumunda Yeni Detaylar Paylaşıldı

Ori serisinin geliştiricisi Moon Studios, yeni oyunları No Rest for the Wicked için Wicked Inside isimli bir sunum düzenledi.

Berke Sönmez
Berke Sönmez - Editör
2 Dk Okuma Süresi

Ori and the Blind Forest ile oyun sektöründe beğeni toplayan Moon Studios, serinin devam oyununda benzer bir başarıya imza attı. 2020 yılında piyasaya sürdükleri Ori and the Will of the Whisps sonrasında ne ile uğraşacakları sorusuna ise cevabı The Game Awards 2023‘te verdiler.

No Rest for the Wicked isimli karanlık temadaki oyunlarını yalnızca duyurup detaylar için sunum düzenleyeceğini açıklayan Moon Studios, o sunumu nihayet gerçekleştirdi. Haydi Wicked Inside’da neler gördük bir bakalım.

Wicked Inside sunumu ve No Rest for the Wicked yol haritası

Takvimler 18 Nisan’ı gösterdiğinde Steam’de erken erişime açılacak olan No Rest for the Wicked’ın erken erişim yol haritası sunumda gösterildi. Erken erişim sürümünün senaryonun ilk kısmını içereceğini söyleyen ekip, tam sürüm için geri dönütlere ve stüdyolarının kalitesinde bir iş olmasına önem göstereceğine dikkat çekti.

Yapım erken erişimde daha uygun bir fiyata sahip olacak olsa da tam sürüme ulaşınca daha yüksek bir fiyat talep edecek. Erken erişim sürümünün içerdiklerine bakacak olursak bosslar, çeşitli silahlar, yetenekler zırhlar ve crafting etmenleri öne çıkıyor. Yerleşik bir düzen kurmak isteyenler içinse ev almak ve düzenlemek gibi seçenekler mevcut.

No rest for the Wicked

18 Nisan’da gelecek erken erişim sürümünün gelecek tarihli ilk güncellemesi çok oyunculu kısmı üzerine olacak. No Rest for the Wicked, kesin bir tarihi olmayan bu güncelleme ile çok oyunculu olarak oynanabilecek.

The Breach isimli ikinci güncelleme ve sonrasında gelecek güncellemeler hakkında pek bilgi paylaşılmasa da görseller ipuçları barındırıyor. Yeni silahlar, zırhlar, bölgeler gibi klasik olarak nitelendirilebilecek kısımların yanı sıra çiftçilik gibi bir sistem eklenmesi ihtimaller dahilinde.

No Rest for the Wicked için düzenlenen Wicked Inside genel hatlarıyla bu şekilde. Oyuna dair oynanış görüntüleri başta olmak üzere dahası için sunumun tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Berke Sönmez Editör
Takip et
"Praise The Sun"
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir