NosTale’ın Hikayesi “Yeraltı Şehri’nin Gizemleri” Güncellemesiyle Devam Ediyor

NosTale'e gelen güncellemeyle birlikte hikaye sürükleyiciliğini kaybetmiyor.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
4 Dk Okuma Süresi

Gameforge, büyük beğeni toplayan anime aksiyon temalı MMORPG oyunu NosTale için bir sonraki büyük güncellemeyi bugün duyuruyor. “Yeraltı Şehri’nin Gizemleri”, yapım adına bu yılın en önemli güncellemesi olarak görülüyor.

Hikayenin 9. bölümünü anlatan “Yeraltı Şehri’nin Gizemleri” ile NosTale’de yeni bir çağ başlıyor çünkü bu güncelleme oyunculara yalnızca pek çok sürükleyici içerik getirmekle kalmıyor, aynı zamanda şimdiye kadarki bölümlerin seviye ilerlemesini de iyileştiriyor. Şimdi yeni başlayanlar, yetişmek için daha az zamana ihtiyaç duyuyor ve arkadaşlarıyla birlikte oyundaki kış tatillerinin keyfini daha çabuk sürebiliyor.

NosTale Yeraltı Şehri’nin Gizemleri ne içeriyor?

  • NosTale için yeni bir fasıl

Büyük güncelleme “Yeraltı Şehri’nin Gizemleri” ana görev ve birçok yan görevden oluşan yeni bir hikaye anlatıyor. Oyuncuları hayranlık uyandırıcı yeni bölgelerin keşfi, iki zorlu yeni akın, bazı uzay zaman zindanları için yeni tuğlalar, korku salan canavarlar ve arkadaş canlısı YZK’lar ile yeni teçhizat nesneleri bekliyor. Ayrıca güncellemeyle peri sistemi iyileştiriliyor ve yeni başlayanların Yeraltı Şehri’ne daha çabuk erişebilmesi için seviye ilerlemesi ayarlanıyor.

  • Yeraltı çağırıyor

NosTale‘nin 9. bölümünün ilk kısmı Nosville Çayırları’ndan erişilebilen bir yeraltı dünyasında geçiyor. Bu yeraltı dünyasının başkenti olan “Yeraltı Şehri”, oyuncuların kurbağa benzeri Mullan ulusuyla karşılaşacağı yer.

Ama bunun öncesinde oyuncular birdenbire derinlerden çıkagelen bilinmeyen düşmanlara karşı NosVille madenlerini korumak zorunda. Maden işçileri ve korumalar zapt edildi ve madenler ele geçirildi. Düşmanın daha fazla ilerlemesini önlemek için tüm maceracılar madenlere çağrılıyor.

  • Yeni bölgeler ve akınlar

9. bölümün ilk kısmı, aralarında “Basılan Batı Madeni” ve “Yeraltı Şehri” de olan birçok yeni alanı tanıtıyor. İki yeni akın, “Dev Arma Akını” ve “Bataklık Devi Kirlitus Akını”, oyuncuların cesaret ve savaşma isteğini sınıyor. Başarılı olanlar fantastik zenginliklerle ödüllendiriliyor.

  • İyileştirilmiş peri sistemi

Gameforge ve Entwell, NosTale‘nin peri sistemini yeniden düzenledi. Altın ve özel eşyalar sayesinde periler artık daha yüksek seviyelere ve nadirlik basamaklarına erişebiliyor. Ayrıca farklı elementlere sahip dört yeni peri, savaşta taktiksel çeşitlilik sağlıyor. 

  • Tüm sınıflar için yeni teçhizatlar

Sürükleyici hikayesi ve meydan okuyan zorlu sınavlarının yanı sıra 9. bölümün ilk kısmı ayrıca yeni teçhizatlar getiriyor: Her sınıf bir silah seti (birincil ve ikincil silah) ile zırh seti ediniyor. Aksesuar hayranları, değerlerini geliştiren dört gerdanlık, dört yüzük ve dört bilekliği heyecanla bekleyebilir. Ayrıca birçok yeni malzeme ve kullanım eşyası oyuncuları maceralarında destekliyor. 

  • NosTale’de kış eğlencesi

Kış akınında oyuncular Bin Yılın Kaplanı Maru ile karşılaşıyor. Kızakla kaymak isteyenler, günlük görevlerde ve etkinlik görevlerinde Kırmızı Burunlu Ren Geyiği Rudolf ile arkadaşlık kuruyor. Ayrıca kırmızılar giymiş göbekli bir centilmen de sahneye çıkacak ve sadık NosTale hayranlarına hediyeler dağıtacak.

Kış etkinliklerine dair daha fazla bilgi zamanı gelince topluluğun internet sitesinde yayınlanacak. Bir sonraki Twitch canlı yayınında NosTale Ekibi yeni güncellemeyi tanıtacak ve seyircilere hediyeler dağıtacak.

ETİKETLER:
Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir