Yeni Nvidia Sızıntısı, Ghost of Tsushima ve Horizon Forbidden West Dahil Bir Çok PS Oyununun PC İçin Çıkış Tarihini Gösteriyor

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Geçtiğimiz Eylül ayında Nvidia’nın bulut tabanlı oyun servisi üzerinden bir sızıntı ortaya çıkmıştı ve bu sızıntı bir çok Playstation oyununun PC’ye geleceğini gösteriyordu. Her ne kadar Nvidia bu sızıntıdaki bilgilerin doğruluğunu kabul etmemiş ve bunların spekülasyon olduğunu söylemiş olsa da özellikle God of War‘ın PC’ye geliyor olması bu bilgilerin doğru olabilme ihtimalini güçlendirir nitelikte olduğunu söyleyebiliriz.

Şimdi ise yine Nvidia’nın GeForce Now servisi üzerinden yeni bir sızıntı daha ortaya çıktı. Bu sızıntı ise bu sefer PC’ye gelecek Playstation oyunlarının ne zaman çıkış yapacağını gösteriyor. Sızıntıları ve oyunlar hakkında verdiği doğru bilgiler ile ünlü Twitter hesabı Okami Games‘in paylaştığı, silinmesine rağmen web archive tarafından arşivlenen Github sayfasına göre listede, Ghost of Tsushima’dan Horizon Forbidden West’e, Returnal’dan Ratchet & Clank’a bir çok Playstation oyununun PC çıkış tarihleri belirtilmiş.

Nvidia sızıntısında listede yer alan bazı oyunlar ve çıkış tarihleri

Sızıntı ile ortaya çıkan listede; Ghost of Tsushima 8 Şubat 2022’de, Death Stranding: Director Cut’s 1 Mart 2022’de, Returnal 30 Nisan’da 2022’de, Horizon Forbidden West 30 Eylül 2022’de ve Ratchet & Clank 3 Ekim 2022’de PC için çıkış yapacak.

Son olarak, bildiğiniz üzere Playstation, kendi özel oyunlarını sırayla PC platformuna getirmeye başladı ve bu yukarıda paylaşılanların birer sızıntıdan ibaret olduğunu, herhangi bir kesinliğinin olmadığını, doğru olanın Playstation tarafından yapılan açıklamaları beklemenin olduğunu belirtmekte fayda var.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image