PlayStation Plus Ekim 2021 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Sony, aylık abonelik servisi olan PlayStation Plus abonelerine özel dağıtacağı ücretsiz oyunları açıkladı. Oyunları 5 Ekim – 1 Kasım tarihleri arasında kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca Eylül ayı oyunlarını henüz kütüphanenize eklemediyseniz elinizi çabuk tutun.

playstation plus ekim 2021

Ekim 2021 PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları ve Tanıtım Bültenleri:

Hell Let Loose (PS5):

Bu II. Dünya Savaşı’ndan ilham alan çok oyunculu oyun, Komutanların savaşın akışını yönlendirdiği ve güçlü bir şekilde koordine ettiği, kaynak tabanlı gerçek zamanlı stratejiden ilham alan benzersiz bir meta oyunla 100 oyunculu destansı savaşları birleştiriyor.

Mortal Kombat X (PS4):

Netherrealm Studios’un kemik kıran dövüşü, sinematik sunumu yepyeni bir oyun deneyimiyle birleştiriyor. Serinin tarihinde ilk kez, güçlü kadrosundaki her karakter, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı dövüş stillerine sahip, savaşa girmek ve karşı savaşmak için genişletilmiş bir strateji yelpazesi sunuyor.

PGA Tour 2K21 (PS4):

FedExCup Şampiyonu olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlayın. Kendi kariyeriniz boyunca çarpıcı, gerçek hayat kurslarında PGA Tour Pro’lara katılın ve ödüller ve teçhizat kazanın, ardından yerel ve çevrimiçi maçlarda arkadaşlarınıza veya dünyanın en iyi oyuncularına karşı oynayın. Kendi oyuncunuzu yaratın ve ekipmanınızı özelleştirin, ardından kendi kulüp evinizi inşa edin, kurallarınıza ve gereksinimlerinize göre özelleştirilmiş tam sezonlar ve turnuvalar tasarlayıp yürütün.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image