Psikolojik Korku Temalı Birinci Şahıs Yapım The Dark World: Karma Duyuruldu

Pollard Studio'nun geliştirmekte olduğu indie psikolojik korku türündeki The Dark World: Karma duyuruldu.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Korku türünün hayranları, önümüzdeki aylarda bir dizi büyük çaplı AAA yapım ile indie kültürünü benimseyen oyunlar arasında seçim yapmakta zorlanacak. Psikolojik korku temasını basık atmosfer ve gergin anlarla veren bu yapımlar, oynayana monitör başında soğuk terler döktürecektir.

Nitekim Pollard Studio tarafından geliştirilen ve Gamera Games’in yayıncılığını üstlendiği indie The Dark World: Karma da türün iddialı bir yapımı olarak duyuruldu.

The Dark World: Karma nedir, ne değildir?

Tokyo Game Show 2022 etkinliğinde gösterilen ve Unreal Engine ile geliştirilmekte olan birinci şahıs psikolojik korku temalı Karma, insanların beynine girebilen ve anılarını görebilen bir soruşturma memurunun hikayesini anlatacak.

İnsanların hikayelerinin gizemlerini çözebileceğiniz yapım, türlü grotesklikler ve çirkinlikler içerirken karşımıza rahatsız edici canavarlar ve insan ruhunun karanlık tarafları tarafından yönetilen varlıklar çıkaracak.

PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch ve PC platformlarına gelecek olan The Dark World: Karma, 2023 yılında çıkış yapacak.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir