Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz Oluyor

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Ubisoft, 35. yıl kutlamaları kapsamında oyunculara ücretsiz oyunlar, hediyeler ve ödüller dağıtmaya devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere firma bu kutlamalar çerçevesinde Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory’yi kalıcı olarak, The Crew 2 ve Immortals Fenyx Rising oyunlarını ise hafta sonu ücretsiz deneme olarak oyunculara sunmuştu. Şimdi ise popüler takım tabanlı taktiksel rekabetçi FPS oyunu Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oynaması ücretsiz oluyor.

Oyuna 2 Aralık TSİ 12:00 ile 6 Aralık TSİ 22:00 tarihleri arasında PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC’de oynaması ücretsiz olarak erişebilirsiniz. 6 Aralık tarihinden sonra oyuna devam etmek isterseniz de satın almanız gerekli. Satın almanız halinde bu ücretsiz deneme süresince elde ettiğiniz ilerleme oyununuza aktarılacak.

Bugün itibari ile ön yüklemeye açılan oyunun Ubisoft sayfasına bu bağlantıdan ulaşıp hangi platformdan oynamak istediğinizi seçebilirsiniz. Ücretsiz olduğu sürece de kütüphanenizden oyuna erişebilirsiniz.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Hakkında

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege devamlı genişleyen bir oyun deneyimini ve takımını zafere ulaştırmanı sağlayacak sayısız strateji seçeneğini sunuyor.

5’e 5 oynanan, yüksek seviyede rekabetçi olan eşsiz PvP takım savaşlarına tek veya arkadaşlarınla katıl. Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege devamlı genişleyen bir oyun deneyimini, stratejini mükemmelleştirip takımını zafere ulaştırmanı sağlayacak muhteşem fırsatlarla sunuyor.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege devamlı gelişiyor. Her sezon beraberinde yepyeni içerikler, oyunu değiştirecek operatörler ve kabiliyetler, oyun içi etkinlikler, silahlar ve haritalar getiriyor.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir