Görünüşe Göre Naughty Dog, Yeni Bir PS 5 Oyunu Üzerinde Çalışıyor

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
1 Dk Okuma Süresi

Uncharted, The Last of Us gibi serileri oyun dünyasına kazandırmış Naughty Dog, şimdiden yeni bir oyun için kollarını sıvamış durumda. En azından bazı raporlar öyle gösteriyor.

The Last of Us II’nin elde ettiği başarının ardından şirket içinde birçok çalışan promosyonlarını aldı. Ayrıca bazılarıysa terfi etti. Ama şimdi durmanın vakti değil. Stüdyo’nun The Last of Us II Multiplayer Modu üzerinde çalıştığını zaten biliyoruz. Bunun dışında bambaşka bir oyun daha bizleri bekliyor.

Naughty Dog, “Sonunda ekibimizin  hırsının meyvelerini deneyimleyeceksiniz, ancak The Last Of Us Part II olarak değil.” “Ne zaman ve nerede gerçekleştirileceği hala belirlenecek. Ama emin olun,  hazır olduğunda daha fazlasını paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.” açıklamalarını yaptı.

Bunun üzerine akıllara onlarca soru geliyor elbette. Şirketin iki yeni yardımcı yönetmeni iki ayrı projede mi çalışıyor? İş birliği mi yapıyorlar? Ya da Multiplayer Mod ne aşamada ki yeni oyun geliştiriliyor? Bu sorular henüz cevaplanmadı. Şu an için yapabileceğimiz tek şey beklemek.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
2 Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir