Red Dead Online: Blood Money’ın Tüm Detayları Açıklandı Ve Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
5 Dk Okuma Süresi

Rockstar Games, Red Dead Online için yeni yaz güncellemesi – Blood Money‘i duyurdu. Hayranlar bir süredir oyuna yeni bir güncelleme bekliyordu ve görünen o ki, Rockstar bu şikayetleri duydu ve gelecek haftalarda da güncellemeler getireceğini açıkladı. Bu güncelleme, 13 Temmuz’da çıkış yapacak.

Red Dead Online: Blood Money güncellemesi ile birlikte, Saint Denis toplumunun kötü şöhretli ve iyi bağlantıları olan bazı üyelerine hizmet edeceksiniz. Ellerinizi kirletmeye hazır olun çünkü kan parası kazanacaksınız!

Red Dead Online: Blood Money

Rockstar Games güncellemenin konusunu ve hikayesini böyle özetliyor:

Lemoyne’nin başkentinin ara sokaklarında, kötü şöhretli Angelo Bronte’nin sağ kolu ve alt patronu olan Guido Martelli’nin güçlü yapılı silahşörlere ihtiyacı olduğu fısıltıları var. Martelli, Capitale olarak bilinen değerli bir emtiayı kurtarmaya çalışıyor. Başlangıçta, vergi mükelleflerinin dikkatli gözlerinden uzakta, daha hassas iş anlaşmaları için benzersiz bir takas sistemi olarak tasarlanan bu sistem, o zamandan beri beş eyaletteki hemen hemen her alçak kişinin eline geçti. Şimdi, Bronte ve Martelli onu geri istiyor – onu bulup iade edebilirseniz, Martelli sizi daha değerli suç fırsatlarına erişimle ödüllendirecek.

Martelli tamamen sonuçlara odaklanmıştır – bu daha medeni suç dünyasına giriş, güvenilir bir silah ve onu kullanma isteğinden başka bir şey gerektirmez ve hiçbir ön yatırım gerekmez.

Evet, doğru. Red Dead Online’a soygunlar geliyor! Ne kadar kaliteli olur, işte bu merak konusu. Ancak ciddi bir Heist yapmayı planlanıyorsa, GTA Online yolunu takip ederek harika bir iş ortaya çıkabilir.

Yeni gelen suçlar, adam kaçırma, borç tahsilatları ve daha fazlasını içerecek. Dilerseniz, bu görevlere tek başına ya da müfreze ile girebilirsiniz. Free Roam’da ovaları geçerken, kilidi açılmış Çiftlik Evlerini ve savunmasız Kampları görebileceksiniz.

Guido Martelli’ye yetecek kadar Sermaye biriktirerek, Fırsatları ortaya çıkarabilirsiniz. Her Fırsat, eldeki göreve yönelik çeşitli yaklaşımları ortaya çıkarabilir – yakındaki konuşmaları dinleyin veya yeni görev tamamlama yollarını ortaya çıkarmak için önemli hedeflere bakın, tamamen size kalmış. Batı’nın üç Mücevherinden her birini Martelli’ye getirerek bu politikacının konumunu zayıflatacaksınız. Üç Fırsattan ilki 13 Temmuz’da mevcutken, ikisi de zamanla kendini göstereceği açıklandı. Büyük ihtimalle gelecek haftalardaki güncellemeler bunları kapsıyor.

Ayrıca yeni RDO için oyun içi yeni üyelik sistemini de duyurdu. The Quick Draw Club adlı bu üyelik sistemini satın aldığınızda, Dutch’ın kıyafetinden başlayarak The Redcliff’a kadar, yasaların sınırlarında yaşamanıza yardımcı olacak ödüller, ikramiyeler ve öğelere sahip olacaksınız. Her ay bu üyeliğe yenilikler gelmeye devam edecek.

Üyelik, 9 Ağustos 2021 tarihinde erişilebilir olacak ve 25 Altın Külçeye mal olacak ve bunların hepsini ise Pass 25 seviyesini tamamlayarak geri kazanabileceksiniz. Dört pass’in tümünü satın alan oyuncular, yakında çıkacak olan Halloween Pass 2’yi ücretsiz olarak alacaklar.

Rockstar geri bildirimlere göz gezdirdiğini söyleyerek, daha önce Outlaw Pass aracılığıyla yayınlanan Vahşi Doğa Kampından Hızlı Seyahat etme yeteneğinin kilidini açmayı Fence’te genel satışa sunacağını duyurdu.

Ayrıca, önümüzdeki haftalarda ve aylarda, Outlaw Passes No. 2 ve No. 3’ün en çok sevilen bazı kıyafetleri, onları elde edemeyen oyuncular için geri dönecek. Der Linde çetesinin efsanevi üyelerinin giydiği kıyafetler, Marston’ın kıyafeti, The Clelland, Arthur’un Haraway kıyafeti, Bill Williamson’ın Dedham kıyafeti ve Javier’in The Zapatero kıyafeti gibi öğeler tekrar Pass’e ekleniyor.

Red Dead Online: Blood Money Arthur Morgan Kıyafeti

Red Dead Redemption 2 ve Red Dead Online İçin DLSS Desteği

Daha öncesinde Nvidia, RDR 2 için DLSS desteğinin geleceğini duyurmuştu. Şimdi ise Rockstar Games, bu DLSS desteğinin geleceği tarihi açıkladı. Red Dead Online: Blood Money güncellemesi ile aynı zamanda – 13 Temmuz’da DLSS desteği RDR 2 oyuncuları ile buluşacak. Unutmayın ki, bu desteği kullanabilmek için RDR 2 sahip olmanıza gerek yok. Eğer Nvidia RTX ekran kartı sahibiyseniz, RDO’da da bu özelliği kullanabileceksiniz.

Red Dead Online: Blood Money, 13 Temmuz‘da Steam, Epic Games Store, Rockstar Games Launcher, Microsoft Store, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S için çıkışını yapacak.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image