Red Dead Online Büyük Güncellemesi The Naturalist Yayınlandı

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Red Dead Online Büyük Güncellemesi The Naturalist Yayınlandı

Rockstar Games, oyunları olan GTA ve Read Dead Online için uzun zamandır elle tutulur bir güncelleme yayınlamamasından dolayı oyunculardan oldukça fazla tepkiler almıştı. Nihayetinde ise firma geçtiğimiz hafta iki oyunu için de büyük güncellemeler getireceğini açıklamıştı. O haberimize bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bugün itibariyle Red Dead Redemption 2 oyununun çevrimiçi çok oyunculu modu olan Red Dead Online yaklaşık 5 GB boyutunda güncelleme aldı. (PC ve PS4 için 5 GB, Xbox One için 4.69 GB) Red Dead Online: The Naturalist güncellemesi ile birlikte oyuna Naturalist Uzmanlığı rolü ekleniyor. Peki nedir bu uzmanlık derseniz, hayvanları izlemek, incelemek ve avlamak için yeni bir rol diyebiliriz. Bu rol ile önünüzde iki seçenek olacak. Bunlardan ilki, görevi hayvanları incelemek ve onları korumak olan Harriet Davenport ile birlikte yedi yeni efsanevi hayvanın izini sürüp onlardan kan örneği almak. İkinci seçenek ise post üreticisi olan Gus MacMillan ile birlikte çalışarak ona eşsiz kıyafetler yapabilmesi için efsanevi hayvanların postlarını toplamak. Ayrıca The Outlaw Pass 3 ile 40 altın külçe alabilir ve 100 seviye kadar ödüller de kazanabilirsiniz.

Oyuncular için yeni günlük ve haftalık etkinliklerin yanı sıra beş yeni Dinamik Etkinlik’te bu güncelleme ile oyuna dahil oluyor. Ayrıca The Naturalist için merhametli öldürme yeteneği, iki yeni silah, yeni bir at (Gypsy Cob), yeni kıyafet ve eşyalar ekstra gelen yenilikler.

Tabi ki bu güncelleme bir dizi hata düzeltmesi getiriyor. Örneğin, bazı bilgisayarlarda yaşanan Grafik Ayarları Menüsünde geçersiz Video Belleği değerlerinin görüntülenmesine neden olan bir sorunu giderilmiş. Ayrıca bazı PC’lerde görülen titreyen su ve diğer grafik bozulmalarına neden olan bir sorun da giderilmiş. Rockstar’a göre, hem Hikaye Modu hem de Red Dead Online’da meydana gelen oyun çökmelerine, donmalara ve diğer istikrar sorunlarına neden olan sorunlar da düzeltilmiş.

Dilerseniz tüm yama notlarına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir