PCKONSOL

GTA ve Red Dead Online’a Büyük Güncelleme Geliyor

GTA ve Red Dead Online’a Büyük Güncelleme Geliyor

Rockstar gözde oyun serileri GTA  ve Read Dead Online’a için büyük bir güncelleme getirmeye hazırlanıyor. Uzun zamandır elle tutulur bir güncelleme yayınlamayan ve oyuncular tarafından ciddi eleştiriler hatta protestolar alan Rockstar Games, bugün yaptığı açıklama ile GTA 5 ve Red Dead Redemption 2’nin çevrimiçi modlarına büyük yaz güncellemeleri geleceği müjdesini verdi.

Yapılan açıklamaya göre Red Dead online için bu büyük güncelleme 28 Temmuz Salı gününü yayınlayacak. Bu güncelleme oyuna yeni bir meslek, yeni bir Frontier Pursuit, yeni bir Outlaw Pass eklerken, oyuncu toplulukları tarafından talep edilen çok sayıda özellik ve düzeltme içerecek. Ayrıca büyük güncellemeler bu güncelleme ile sınırlı kalmayacak. Önümüzdeki aylarda oyun yine büyük güncellemeler almaya devam edecek.

RDR2’nin yanı sıra GTA Online için de büyük bir güncelleme yolda. İçeriği çok belli olmasa da Rockstar, oyunun bu yaz içinde bugüne kadar ki en büyük güncellemeyi göreceğini ve bu da soygunları tamamen yeni bir yere taşıyacağını belirtti. 

Rockstar Games Resmi Twitter hesanından: “Hem GTA Online hem de Red Dead Online’ın önümüzdeki haftalarda heyecan verici yeni güncellemeler alacağını paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.” açıklamasını yaptı.

Ayrıca Rockstar Games: “Her iki oyun da son aylarda hiç olmadığı kadar çok oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Topluluğun GTA Online ve Red Dead Online için herhangi bir güncellemenin haberlerini beklediğini biliyoruz ve her iki oyunun da heyecan verici yeni güncellemesini paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.” Açıklamasında da bulundu.

Rockstar cephesinden yapılan açıklamalar çok iddialı. Bakalım gelecek bu güncellemeler oyun severleri mutlu edecek mi? Yakında göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu