İlginç HaberlerOyun Haberleri

Red Dead Redemption 2’in Oyun Dosyalarında Bulunup Kullanılmayan Karakterler Keşfedildi

Doktorlar, şerifler ve hatta eğitimli bir sirk göstericisi bile var.

Red Dead Redemption 2‘de kullanılmayan bazı kesilmiş karakterler oyun dosyalarının yardımıyla birlikte gün yüzüne ulaştı.

Red Dead Redemption 2’de kullanılmayan karakterler neler?

Geçtiğimiz hafta oyunun subreddit sayfasında bir kullanıcı, oyunun PC dosyalarını taradığını ve Rockstar’ın vahşi batı temalı bu oyununda yer alması planlanan ama sonunda bilinmeyen nedenlerle terk edilen bir dizi karakter bulduğunu iddia ediyor.

Kullanıcının bir başka keşfi ise bu karakterlerin nerelerde kullanılabileceğini görebilmesi oldu. Örneğin resimlerdeki ilk karakter, ‘Famous Gunslinger’ yan görevinde rolü olan biriyken altıncı resimdeki karakter ise belirlenmemiş bir kasabanın şerifiymiş.

Red Dead Redemption 2

Bunun yanında gönderinin altındaki yorumlarda veri madenci kullanıcımız, Nigel ile alakalı bir dosya bulduğunu da iddia ediyor. Red Dead Redemption 2’de haritanın belirli noktalarında gizemli bir NPC’nin “Nigel” diye bağırdığını belki bilirsiniz, hani hiçbir zaman ortaya çıkmamış ama hakkındaki tek bilgimiz Gavin’den alınan bir mektup ile bu iki karakterin bir ilişkisinin olduğu Nigel…

Kullanıcıya göre oyun dosyalarında Gavin’in asıl ismi Nigel’dan başkası değilmiş ki bu da ikisi arasındaki gizeme yeni bir boyut getiriyor. Acaba bu iki karakter, aslında kişilik bozukluğu çeken aynı kişi olabilir mi? Kafalarda deli sorular…

Kaynak
GamesRadar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu