Red Dead Redemption 2 RTX 3090 ile 8K Çözünürlükte İnanılmaz Görünüyor

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

Red Dead Redemption 2 son zamanların en iyi görünen oyunlarından bir tanesi. Hayran yapımı bir mod sayesinde gerçek hayat gibi görünüyor.

Nvidia tarafından da destek verilen Red Dead Redemption 2 muhteşem grafikleri ile görenleri hayran bırakmayı başarıyordu. Özellikle yeni nesil ve yüksek donanımın etkisi ile PC sürümünde en iyi görünen oyunlardan bir tanesi olmayı başardı.

Oyuncular tarafından PC sürümünün daha çok sevilmesinin bir nedeni de oyuna modifikasyonlar yapılabiliyor olması. Oyuna yapılabilen modifikasyonlar arasında en dikkat çekenleri grafikler için yapılanlar. Oyuncular arasında en popüler olan grafik değiştirme programlarından olan ReShade sayesinde oyunun grafiklerini tamamen değiştirebiliyoruz.

Programa geçtiğimiz günlerde sadece görselleri değiştirmekle kalmayan oyunu foto gerçekçiliğe yaklaştıran yeni bir ön ayar yayınlandı. Kullanıcılar GeForce RTX 3090, NVIDIA’nın sihirli DLSS 2.0 teknolojisi, 8K ve RTX ile oynadığında muazzam görüntüler elde etmeyi başardı.

YouTube kanalı Digital Dreams’in aşağıdaki videoda 8K çözünürlükte ve maksimum grafik ayarlarında kaydedilmiş sunumunu izleyebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir