PCKONSOL

Resident Evil 4 Remake Ertelenmiş Olabilir

Hakkında bir sürü dedikodu çıkan Resident Evil 4 Remake (resmi olarak duyurulmadı) başka bir stüdyoya atandı. Bu da muhtemelen oyunun 2023 yılına ertelenmesine sebep olabilir. Muhtemelen Capcom, Resident Evil 3 Remake’in geri dönüşünden memnun olmamış ki, Resident Evil 4 Remake için daha dikkatli adımlar atmaya çalışıyor. Çünkü Resident Evil 4 serinin en sevilen oyunlarından biri.

VGC tarafından açıklanan rapora göre Resident Evil 4 Remake, Resident Evil serisinin ilklerini ve Devil May Cry oyunlarını yapan Capcom Division 1 ekibine teslim edildi. Daha önceki raporlara göre eski Platinum Games CEO’su Tatsuya Minami tarafından yönetilen ve nispeten yeni bir stüdyo olan M-Two, Resident Evil 3 Remake’i yapımını bitirdikten sonra yeni bir remake üstelendiğini biliyorduk. Şirket içi verilen kararlar nedeniyle, yeniden yapım 2023 yılına ertelenmiş olabilir.

Resident Evil 4 Remake ne zaman duyurulur bilemiyoruz. Bir çok oyuncu, yeniden yapımın geçtiğimiz günlerde yayınlanan Resident Evil Showcase’de duyurulmasını bekliyordu ama Resident evil 4 ile alakalı tek şey, mekaniklerini Resident Evil 8’de görmemiz oldu. Umarız yakın zamanda resmi olarak duyurulur ve biz oyunculara nasıl bir yeniden yapım yapmak istedikleri anlatılır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu