Resident Evil Dizisinden Yeni Fragman Yayınlandı

Bugün gerçekleşen Netflix Geeked Week sunumunda Resident Evil dizisi için yeni bir fragman yayınlandı.

Bilal Yusuf Ersin
Bilal Yusuf Ersin - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Yaklaşık 1 ay önce tanıtım fragmanı yayınlanan ve bazı tahminler aracılığıyla da senaryosunun ana hatlarından bir şeyler öğrendiğimiz Resident Evil dizisi için bugün TSİ  18.00’da düzenlenen Netflix Geeked Week sunumu sırasında yapımın yeni bir fragmanı yayınlandı. Bu fragmanın yanında dizi için yeni bir poster de aynı zamanda gösterildi.

Önümüzdeki ayın 14’ünde yayınlanacak olan dizinin, bu fragmanla birlikte biraz daha neye benzeyeceğini anlamaya başladık. Sunumda gösterilen sekansların bazıları dizinin aksiyon sahnelerinin nasıl olacağına dair hemen hemen bir fikir verirken, bazıları da ölümcül mutasyonlu yaratıkların ve zombimsi insanların ortaya çıkmasına sebep olup, büyük bir salgın sonrası tüm dünyayı yıkıma götüren olayların baş sorumlusu olan T-Virüsünün nasıl ortaya çıktığına dair başlangıçtaki olayları nispeten anlatan sahneleri içermekte. Fragmanda aynı zamanda Albert Wesker’ın, kızları Billie ve Jade’i koruyarak bu hastalıklı dünyada hayatta kalmaya çalıştığını da görüyoruz.

Projedeki kalemi güçlü isimlerden olan Andrew Daab, ComicBook’un kendisine dizinin bir yol haritası var mı sorusunu sorması üzerine; kafalarında dizi üzerine düşünülen farklı planları çerçevesinde bir son için karar verdiklerini ve Netflix’in iyi bir çıkış beklediği yapımın, platform üzerindeki derecelendirilmesine bağlı olarak bu işin gerçekleşeceğini söyledi.

Resident Evil dizisinin geleceği, şu anlık Netflix’in edeceği kâr neticesine göre şekillenecek gibi duruyor. Netflix’in iyi bir gelir beklediğini de düşünürsek, yapımın kalitesiyle öne çıkıp, insanları kendine çekmesi sonucu ancak bunu başarabileceğini söyleyebiliriz.

Resident Evil Dizisinin Yeni Fragmanı

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
:)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image