E3 Konferansında Duyurulan Sea of Thieves’in Yeni Güncellemesi Tanıdık Bir Kaptanı Getiriyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

TSİ 20.00’da başlayan ve E3 konferansının bir parçası olan Xbox & Bethesda sunumunda Sea of Thieves’e gelecek olan son güncelleme ile ilgili bilgiler paylaşıldı.

Xbox’ın okyanuslarda geçen çok oyunculu aksiyon oyunu Sea of Thieves’e yeni bir kaptanımız geldi: Karayip Korsanları’ndan Jack Sparrow. Konferansta bahsedilenlere göre A Pirate’s Life eklentisi ücretsiz bir güncelleme olacak ve yeni mekanlar, düşmanlar ve bir Karayip Korsanları spin-off hikayesi içerecek. Ek olarak bu güncelleme, 22 Haziran tarihinde çıkış yapacak.

Sea of Thieves

Sea of Thieves, ünlü simalarla çıkış yapacak…

Sparrow’un doğasına uygun olarak hikaye, sahip olmaması gereken bir şeyi çalmanın sonuçlarıyla karşı karşıya kalan perişan korsanı konu alıyor. Sonuç olarak fragmanda; oynanış görüntülerinin yanında ölmüş korsanlar derinliklerden yükseliyor, kana susamış deniz kızları ve hatta Davy Jones’un kendisi dahi geliyor. Oyunun güncelleme haberi ile alakalı bilgilere bu siteden erişebilirsiniz. Oyun hakkında eski sezonlara bakmak isteyenler ise sitemizden bu habere ulaşabilirler.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir